Powrót do listy
2011 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 1995 i młodsi

1.

Łomacki Piotr (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

95

1.

Maciejewska Zuzanna (AZS Poznań)

95

2.

Walków Szymon (Stow. REDECO SiR Wrocław)

95

2.

Lewandowska Paulina (KS \'Górnik\' Bytom)

96

3.

Zieliński Jan (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

96

3.

Halicka Weronika (ŁKT Łódź)

95

4.

Gajewski Kamil (SKT Sopot)

95

4.

Żórawska Adrianna (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

95

5.

Majchrzak Kamil (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.)

96

5.

Odrzywołek Iga (ChTT Chorzów)

95

6.

Terczyński Mateusz (KS Match Point Wrocław)

96

6.

Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra)

96

7.

Lemiesz Kacper (STZ Polkowice)

95

7.

Kowalska Marta (KS \'Grzegórzecki\' Kraków)

96

8.

Dmochowski Michał (KS Match Point Wrocław)

95

8.

Łukasiak Roksana (Promasters Szczecin)

96

9.

Zawisza Paweł (KS Match Point Wrocław)

96

9.

Staniszewska Kornelia (SKT Sopot)

95

10.

Drzewiecki Karol (WKS \'Grunwald\' Poznań)

95

10.

Goławska Aleksandra (KT \'Nasza Lechia\' Gdańsk)

95

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1997 i młodsi

1.

Dembek Michał (WKT \'Mera\' Warszawa)

97

1.

Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom)

97

2.

Królik Patryk (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

97

2.

Fręch Magdalena (ŁKT Łódź)

97

3.

Hurkacz Hubert (KKT Wrocław)

97

3.

Sierzputowska Alicja (TKS \'Arka\' Gdynia)

98

4.

Michocki Przemysław (AZS Poznań)

97

4.

Wysoczańska Katarzyna (KTA Wrocław)

97

5.

Wrzesiński Robert (UKS Okęcie Sport Warszawa)

98

5.

Nosek Wiktoria (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.)

97

6.

Krawczyński Karol (KS \'Górnik\' Bytom)

97

6.

Świątek Agata (WKT \'Mera\' Warszawa)

98

7.

Piątek Mateusz (KT \'Avia\' Świdnik)

97

7.

Maślanka Patrycja (KS Sport-Med Zabrze)

97

8.

Mol Marcin (KS \'Górnik\' Bytom)

98

8.

Polańska Patrycja (RKT Return Radom)

97

9.

Dziewa Stanisław (AZS Poznań)

97

9.

Buchla Aleksandra (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

98

10.

Słowik Konrad (UKS Czarna)

98

10.

Szymczuch Oliwia (RKT Return Radom)

98

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1999 i młodsi

1.

Żuk Kacper (KT \'Legia\' Warszawa)

1999

1.

Szmit Karolina (MKS Szczawno Zdrój)

1999

2.

Fryze Konrad (RKT Return Radom)

1999

2.

Kądzielewska Magdalena (MKS Szczawno Zdrój)

1999

3.

Sikorski Michał (TUKS \'Kozica\' Piotrków Tryb.)

1999

3.

Hertel Anna (KT \'Legia\' Warszawa)

2000

4.

Franko Andrzej (TKS \'Arka\' Gdynia)

1999

4.

Kuczer Daria (Promasters Szczecin)

1999

5.

Michalski Daniel (ST \'TieBreak\' Warszawa)

2000

5.

Podlińska Marcelina (KT \'Legia\' Warszawa)

1999

6.

Dudek Tomasz (TKKF "Falenica" Warszawa)

2000

6.

Zakordoniec Emma (WKT \'Mera\' Warszawa)

2000

7.

Łosiak Bartosz (AZS Poznań)

1999

7.

Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań)

2000

8.

Sadal Aleksander (RKT Return Radom)

1999

8.

Kromolicka Nina (AZS Poznań)

1999

9.

Gawroński Mateusz (KT \'Legia\' Warszawa)

1999

9.

Bogucka Marta (KT \'Nasza Lechia\' Gdańsk)

1999

10.

Piekarek Kacper (KTA Wrocław)

2000

10.

Wilk Zuzanna (KS \'Górnik\' Bytom)

1999

Powrót do listy