Powrót do listy
2009 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 1993 i młodsi

1.

Smoła Maciej (AZS Poznań)

1993

1.

Barańska Agata (KS Warszawianka Warszawa)

1993

2.

Jędruszczak Mikołaj (KS Start-Wisła Toruń)

1993

2.

Anusiewicz Kinga (NST mazowieckie)

1993

3.

Romanowicz Maciej (WTS Deski Warszawa)

1993

3.

Stencel Magdalena (SKT Sopot)

1994

4.

Grzesiński Marcin (AZS Poznań)

1994

4.

Kałuzińska Marta (ZTT Złotoryja)

1993

5.

Ciaś Paweł (SKT Sopot)

1994

5.

Magusiak Monika (KS Start-Wisła Toruń)

1993

6.

Zbroja Filip (SKT Sopot)

1993

6.

Siembab Gabriela (UKT Yonex Trzebinia)

1994

7.

Tokarz Jakub (GKT Nafta Zielona Góra)

1993

7.

Odrzywołek Iga (ChTT Chorzów)

1995

8.

Sołtyka Tomasz (SKT Sopot)

1993

8.

Sobiecka Angelika (KS Warszawianka Warszawa)

1994

9.

Tarasewicz Paweł (TT Stanley Białystok)

1993

9.

Kapustka Katarzyna (KS Start-Wisła Toruń)

1994

10.

Lutkowski Piotr (KT Legia Warszawa)

1994

10.

Kowalak Martyna (KS Promień Opalenica)

1994

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1995 i młodsi

1.

Gajewski Kamil (SKT Sopot)

95

1.

Odrzywołek Iga (ChTT Chorzów)

1995

2.

Łomacki Piotr (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

95

2.

Żurawska Adrianna (KS Warszawianka Warszawa)

1995

3.

Sulgostowski Borys (UKS Drwęckie TK Ostróda)

95

3.

Maciejewska Zuzanna (AZS Poznań)

1995

4.

Gresk Phillip (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

96

4.

Halicka Weronika (ŁKT Łódź)

1995

5.

Chojnowski Sebastian (SKT Sopot)

95

5.

Karczewska Hanna (TTZ Iława)

1995

6.

Michałek Oskar (STT Fakro Nowy Sącz)

96

6.

Siuta Angelika (STT Fakro Nowy Sącz)

1995

7.

Nispoń Michał (WKS \'Grunwald\' Poznań)

95

7.

Lewandowska Paulina (WTS Deski Warszawa)

1996

8.

Szyca Ignacy (SKT Sopot)

95

8.

Przybył Monika (KT Jelenia Góra)

1995

9.

Majchrzak Kamil (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.)

96

9.

Parchowska Natalia (SKT Sopot)

1995

10.

Zieliński Jan (KS \'Warszawianka\' Warszawa)

96

10.

Lewińska Natalia (KT Jelenia Góra)

1995

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1997 i młodsi

1.

Dembek Michał (TUKS Kozica Piotrków Tryb.)

1997

1.

Fręch Magdalena (ŁKT Łódź)

1997

2.

Hurkacz Hubert (KTT Wrocław)

1997

2.

Buchla Aleksandra (KT Break Warszawa)

1998

3.

Michocki Przemysław (AZS Poznań)

1997

3.

Grzeszczyk Maria (RKT Return Radom)

1997

4.

Królik Patryk (KS Warszawianka Warszawa)

1997

4.

Polańska Patrycja (RKT Return Radom)

1997

5.

Piątek Mateusz (KT Avia Świdnik)

1997

5.

Maślanka Patrycja (UKS Śląsk Zabrze)

1997

6.

Jantos Wojciech (TUKS Kozica Piotrków Tryb.)

1997

6.

Sierzputowska Alicja (TKS Arka Gdynia)

1998

7.

Walkusz Cezary (SKT Sopot)

1997

7.

Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom)

1997

8.

Krawczyński Karol (KS Górnik Bytom)

1997

8.

Nosek Wiktoria (KS Tęcza-Społem Kielce)

1997

9.

Słowik Konrad (TKT Tikkurila Tarnów)

1998

9.

Robowska Maria (ŁKT Łódź)

1997

10.

Matuszewski Piotr (KT Start Łódź)

1998

10.

Pindelska Maja (TKS Arka Gdynia)

1998

Powrót do listy