Powrót do listy
2008 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 1992 i młodsi

1.

SAWICKI Bartosz (AZS Poznań)                      

92

1.

ZANIEWSKA Sandra (ChTT Chorzów)                   

92

2.

BARTOSIEWICZ Krzysztof (KT "Legia" Warszawa)

92

2.

LINETTE Magda (WKS "Grunwald" Poznań)

92

3.

LUTKOWSKI Wojciech (KT "Legia" Warszawa)

92

3.

KAWA Katarzyna (KKT MOFO Krynica Zdrój)

92

4.

STACH Marcel (CzKT "Victoria" Częstochowa)

92

4.

KANIA Paula (ChTT Chorzów)                         

92

5.

ROMANOWICZ Maciej (WTS "DeSki" Warszawa)  

93

5.

BARAŃSKA Agata (KS "Warszawianka" Warszawa)

93

6.

JĘDRUSZCZAK Mikołaj (KS "Start-Wisła" Toruń)

93

6.

NALBORSKA Joanna (WKT "Mera" Warszawa)

93

7.

SMOŁA Maciej (AZS Poznań)                         

93

7.

KALETA Katarzyna (PKT Pabianice)                  

92

8.

PYDYSZEWSKI Patryk (AZS Poznań)                   

93

8.

ANUSIEWICZ Kinga (WKT "Mera" Warszawa)

93

9.

DASZKIEWICZ Szymon (TKS "Arka" Gdynia)

92

9.

KRÓL Justyna (ChTT Chorzów)                       

93

10.

HOŁOWIŃSKI Marcin (GKS "Górnik" Łęczna)

92

10.

KOZEL Natalia (SKT Szczecin)                      

92

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1994 i młodsi

1.

CIAŚ Paweł (SKT Sopot)                            

94

1.

CZARNIK Paulina (KS "Grzegórzecki" Kraków)

94

2.

GRZESIŃSKI Marcin (AZS Poznań)                    

94

2.

MACIEJEWSKA Zuzanna (KS "Start-Wisła" Toruń)

95

3.

JAKUBSKI Jacek (GKT "Nafta" Zielona Góra)

94

3.

ROSIK Adrianna (SKT Szczecin)                     

94

4.

OKRUTNY Damian (KT "Return" Radom)                

94

4.

ŻÓRAWSKA Adrianna (KS "Warszawianka" Warszawa)

95

5.

GAJEWSKI Kamil (SKT Sopot)                         

95

5.

SIEMBAB Gabriela (UKT "YONEX" Trzebinia)

94

6.

KOSICKI Jakub (KS "Groclin-Dyskobolia" Grodzisk)

94

6.

STENCEL Magdalena (SKT Sopot)                     

94

7.

LUTKOWSKI Piotr (KT "Legia" Warszawa)             

94

7.

SASIM Kamila (SKT Szczecin)                       

94

8.

RONDUDA Filip (TKS "Arka" Gdynia)                 

94

8.

ODRZYWOŁEK Iga (ChTT Chorzów)                     

95

9.

DZIEDZIC Kamil (KT "Legia" Warszawa)

94

9.

KAPUSTKA Katarzyna (KS "Start-Wisła" Toruń)

94

10.

KAMIŃSKI Michał (KKT Wrocław)                     

94

10.

SZUBA Kaja (WTS "DeSki" Warszawa)                 

94

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1996 i młodsi

1.

GÓRSKI Mateusz (SKT Sopot)

96

1.

LEWANDOWSKA Paulina (WTS "DeSki" Warszawa)

96

2.

DEMBEK Michał (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

97

2.

DURZYŃSKA Aleksandra (WTS "DeSki" Warszawa)

96

3.

GRESK Phillip (KS "Warszawianka" Warszawa)

96

3.

OLSZEWSKA Aleksandra (KT "Break" Warszawa)

96

4.

MICHAŁEK Oskar (STT Fakro Nowy Sącz)

96

4.

SIEMIANOWSKA Diana (PKT Pabianice)

96

5.

OLEKSY Krzysztof (STT Fakro Nowy Sącz)

96

5.

GRZESZCZYK Maria (KT "Return" Radom)

97

6.

ZIELIŃSKI Jan (KS "Warszawianka" Warszawa)

96

6.

FRĘCH Magdalena (UKS SP-41 Łódź)                  

97

7.

KOZICA Paweł (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

96

7.

ŁUKASIAK Roksana (SKT Szczecin)                   

96

8.

BORUCH Maciej (TKT "Tikkurila" Tarnów)

96

8.

KOWALSKA Marta (KS "Grzegórzecki" Kraków)

96

9.

ZAWISZA Paweł (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

96

9.

MORKOWSKA Ewa (KS "Groclin-Dyskobolia" Grodzisk)

96

10.

KONOPACKI Konrad (STT Fakro Nowy Sącz)

96

10.

RUSTECKA Paulina (UKS "Net" Ożarów Maz.)

96

Powrót do listy