Powrót do listy
2007 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 1991 i młodsi

1.

GADOMSKI Piotr (ST "TieBreak" Warszawa)

91

1.

PITER Katarzyna (WKS "Grunwald" Poznań)

91

2.

LUTKOWSKI Wojciech (KT "Legia" Warszawa)

92

2.

ZANIEWSKA Sandra (ChTT Chorzów)                   

92

3.

SAWICKI Bartosz (AZS Poznań)                      

92

3.

KANIA Paula (ChTT Chorzów)                         

92

4.

GOZDUR Rafał (SKT Szczecin)                       

91

4.

DOMAGAŁA Weronika (KT "Return" Radom)

91

5.

CENTKOWSKI Przemysław (OKT "Jodłowa" Olsztyn)

91

5.

KALETA Katarzyna (PKT Pabianice)                  

92

6.

GRYŃKOWSKI Piotr (ŁKS Łódź)                       

92

6.

BACHANEK Agata (TKS "Arka" Gdynia)                

92

7.

LAAKEL Adam (ST "TieBreak" Warszawa)

92

7.

CICHOŃ Marcelina (GKS "Górnik" Łęczna)            

92

8.

STEFANIAK Piotr (SKT "Centrum" Bydgoszcz)

91

8.

ADAMSKA Aleksandra (KS "Slavia" Ruda Śląska)

92

9.

OLFANS Tomasz (KT "Legia" Warszawa)               

91

9.

AŁASZEWSKA Katarzyna (KT "Start" Łódź)            

91

10.

PIOTROWSKI Mateusz (KS "Mostostal" Zabrze)

92

10.

DASZKIEWICZ Adrianna (TKS "Arka" Gdynia)

91

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1993 i młodsi

1.

PYDYSZEWSKI Patryk (TKS "Arka" Gdynia)

93

1.

NALBORSKA Joanna (WKT "Mera" Warszawa)

93

2.

BRACISZEWICZ Maciej (GKS "Górnik" Łęczna)

93

2.

MIKUTOWICZ Iga (TKS "Arka" Gdynia)                

93

3.

JĘDRUSZCZAK Mikołaj (KS "Start-Wisła" Toruń)

93

3.

CZARNIK Paulina (KS "Grzegórzecki" Kraków)

94

4.

ROMANOWICZ Maciej (WTS "DeSki" Warszawa)

93

4.

KRÓL Justyna (ChTT Chorzów)                       

93

5.

SMOŁA Maciej (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

93

5.

ŚWIDERSKA Karolina (TKS "Arka" Gdynia)            

93

6.

KOCYŁA Arkadiusz (SKT Szczecin)                   

93

6.

BARAŃSKA Agata (KS "Warszawianka" Warszawa)

93

7.

JASIŃSKI Michał (KT "Return" Radom)               

93

7.

BANASZEWSKA Alicja (ChTT Chorzów)                 

93

8.

JAKUBSKI Jacek (GKT "Nafta" Zielona Góra)

94

8.

SZYMKOWIAK Patrycja (KS "Warta" Poznań)

93

9.

KAŁUCKI Bartłomiej (UKS "Kserkom Tenis Klub"Tarnów)

93

9.

IRZMAŃSKA Katarzyna (RKT Radom)                   

93

10.

KUBACH Mateusz (KS "Budowlani" Olsztyn)

93

10.

SZUBA Kaja (WTS "DeSki" Warszawa)                  

94

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1995 i młodsi

1.

GAJEWSKI Kamil (SKT Sopot)                        

95

1.

MACIEJEWSKA Zuzanna (KS "Start-Wisła" Toruń)

95

2.

ŁOMACKI Piotr (KT "Legia" Warszawa)               

95

2.

ODRZYWOŁEK Iga (ChTT Chorzów)                     

95

3.

MICHALIK Stefan (UKS "Miętne 01" Garwolin)

95

3.

SIUTA Angelika (STT Fakro Nowy Sącz)

95

4.

SZYCA Ignacy (SKT Sopot)                          

95

4.

SIEDLISKA Natalia (TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.)

95

5.

CHOJNOWSKI Sebastian (SKT Sopot)

95

5.

ŻÓRAWSKA Adrianna (KS "Warszawianka" Warszawa)

95

6.

BIELECKI Bartłomiej (MKS 1985 Szczawno Zdrój)

95

6.

HALICKA Weronika (UKS SP-41 Łódź)                 

95

7.

STYPUŁKOWSKI Karol (UKS "Activ" Opole)

95

7.

STANISZEWSKA Kornelia (SKT Sopot)                 

95

8.

WISZ Paweł (KS "Grzegórzecki" Kraków)

95

8.

LEWANDOWSKA Paulina (ChTT Chorzów)                

96

9.

SULGOSTOWSKI Borys (NST warmińsko-mazurskie)

95

9.

SAWICKA Nikola (ST "TieBreak" Warszawa)

95

10.

GÓRSKI Mateusz (SKT Sopot)

96

10.

DURZYŃSKA Aleksandra (WTS "DeSki" Warszawa)

96

Powrót do listy