Powrót do listy
2007 (27.5–10.6)
< Zobacz poprzedni

KOBIETY

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Timea Bacsinszky SUI, nr 8 – Marta Domachowska 6:3, 6:2; Gréta Arn GER, nr 5 – Joanna Sakowicz 6:2, 6:2

I runda

Mara Santangelo ITA, nr 28 – Agnieszka Radwańska 6:1, 6:4

Debel

I runda

Klaudia Jans, Alicja Rosolska – Wiktoria Azarenka BLR, Anna Czakwetadze RUS 6:4, 6:3

Michaella Krajicek NED, Agnieszka Radwańska – Anna-Lena Groenefeld GER, Paola Suarez ARG, nr 6 6:2, 6:0



II runda

Agnes Szavay HUN, Vladimíra Uhlířová CZE – Klaudia Jans, Alicja Rosolska 6:3, 6:3

Michaella Krajicek NED, Agnieszka Radwańska – Ałła Kudriawcewa RUS, Emma Laine FIN 6:4, 6:1

1/8 finału

Janette Husárová SVK, Meghann Shaughnessy USA, nr 10 – Michaella Krajicek NED, Agnieszka Radwańska 6:1, 6:4

 

MĘŻCZYŹNI

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Fabio Fognini – Łukasz Kubot 6:3, 6:4; Simon Stadler – Michał Przysiężny 6:4, 6:4

Debel

I runda

Łukasz Kubot, Oliver Marach AUT – Gregory Carraz, Mathieu Montcourt FRA 6:2, 6:2

Mahesh Bhupathi IND, Radek Štěpánek CZE – Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski, nr 12 6:4, 6:0

II runda

Łukasz Kubot, Oliver Marach AUT – Martin Garcia, Sebastian Prieto ARG, nr 16 6:4, 6:7(1), 7:6(6)

1/8 finału

Bob Bryan, Mike Bryan USA, nr 1 – Łukasz Kubot, Oliver Marach AUT 4:6, 6:3, 6:4

 

Mikst

I runda

Sybille Bammer AUT, Marcin Matkowski – Camille Pin, Michel Llodra FRA 6:7(5), 6:1, 10-5

II runda

Meghann Shaughnessy USA, Leander Paes IND – Sybille Bammer AUT, Marcin Matkowski 6:2, 0:6, 10-8

 

JUNIORKI

Singiel

I runda

Klaudia Boczova SVK – Katarzyna Piter 6:7(4), 7:5, 7:5

Urszula Radwańska – Nelly Ciolkowski FRA 6:3, 6:0

II runda

Ksienija Mileuska BLR, nr 6 – Urszula Radwańska 6:2, 6:2

Debel

I runda

Ksienija Mileuska BLR, Urszula Radwańska, nr 3 – Tatiana Bua ARG, Roxane Vaisemberg BRA 7:6(4), 6:3

Lenka Juríková SVK, Katarzyna Piter – Nelly Ciolkowski, Camille Sapene FRA 2:6, 6:2, 10-7

1/8 finału

Ksienija Mileuska BLR, Urszula Radwańska, nr 3 – Kai-Chen Chang TPI, Veronica Li USA 7:5, 6:4

Lenka Juríková SVK, Katarzyna Piter – Ksenia Łykina, Anastazja Piwowarowa RUS, nr 2 3:6, 6:2, 10-8

1/4 finału

Ksienija Mileuska BLR, Urszula Radwańska, nr 3 – Klaudia Boczova, Kristína Kučová SVK, nr 7 6:1, 6:3

Lenka Juríková SVK, Katarzyna Piter – Tyra Calderwood AUS, Reka Zsilinszka USA 6:3, 6:4

1/2 finału

Ksienija Mileuska BLR, Urszula Radwańska, nr 3 – Lenka Juríková SVK, Katarzyna Piter 6:0, 6:3

Finał

Ksienija Mileuska BLR, Urszula Radwańska, nr 3 – Sorana Cirstea ROU, Alexa Glatch USA 6:1, 6:4

Powrót do listy