Powrót do listy
2007 (15–28.1, Melbourne Park – hard)
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

KOBIETY

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Ágnes Szávay HUN – Joanna Sakowicz 4:6, 6:4, 8:6.

I runda

Agnieszka Radwańska – Varvara Lepchenko USA 5:7, 6:3, 6:2

Olga Puczkowa RUS – Marta Domachowska 6:2, 6:4

II runda

Ana Ivanović SRB, nr 13 – Agnieszka Radwańska 6:2, 3:6, 6:2

Debel

I runda

Vania King USA, Jelena Kostanić CRO – Marta Domachowska, Agnieszka Radwańska 6:4, 6:2

 

MĘŻCZYŹNI

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Alex Bogomolov Jr. USA – Michał Przysiężny 6:3, 7:5; Łukasz Kubot, nr 13 – Victor Crivoi ROU 6:3, 4:6, 6:3; Łukasz Kubot – Victor Crivoi ROU 6:3, 4:6, 6:3; II runda: Łukasz Kubot, nr 13 – Satoshi Iwabuchi JPN 6:3, 4:6, 6:3; III runda: Lukáš Lacko SVK – Łukasz Kubot, nr 13 7:6, 4:6, 6:4.

Debel

I runda

Marcos Baghdatis CYP, Konstantinos Economidis GRE – Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski 6:4, 6:2

 

Mikst

I runda

Victoria Azarenka, Max Mirnyi BLR – Cara Black ZIM, Marcin Matkowski 6:4, 3:6, 10-8

Sun Tiantian TPE, Julian Knowle AUT – Mara Santangelo ITA, Mariusz Fyrstenberg 6:2, 7:6

 

JUNIORKI

Singiel

I runda

Katarzyna Piter – Sally Peers AUS 6:3, 6:0

Urszula Radwańska, nr 13 – Tyra Calderwood AUS 6:4, 6:4

II runda

Kristína Kučová SVK, nr 15 – Katarzyna Piter 6:2, 6:2

Urszula Radwańska, nr 13 – Courtney Clayton USA 7:6, 6:0

1/8 finału

Urszula Radwańska, nr 13 – Tamira Paszek AUT, nr 5 6:3, 6:3

1/4 finału

Ksenia Mileuska BLR, nr 3 – Urszula Radwańska, nr 13 6:3, 6:3

Debel

I runda

Julia Cohen USA, Urszula Radwańska, nr 1 – Ashlee Brown, Brittany Sheed AUS 6:3, 6:2

1/8 finału

Julia Cohen USA, Urszula Radwańska, nr 1 – Monika Širilová SVK, Nataša Zorić SRB 6:4, 6:2

1/4 finału

Julia Cohen USA, Urszula Radwańska, nr 1 – Ksenia Łykina, Ksenia Mileuska BLR, nr 7 6:2, 6:4

1/2 finału

Julia Cohen USA, Urszula Radwańska, nr 1 – Andreea-Roxana Vaideanu, Erika Zanchetta ITA 6:3, 6:2

Finał

Julia Cohen USA, Urszula Radwańska, nr 1 – Jewgienia Rodina, Arina Rodionowa RUS 2:6, 6:3, 6:1

 

JUNIORZY

Singiel

Kwalifikacje, I runda: Andriej Kapaś, nr 11 – Alex Sanders AUS 6:7, 6:2, 6:4; II runda: Ilija Vučić SRB – Andriej Kapaś, nr 11 7:5, 6:7, 7:5.

I runda

Brydan Klein AUS – Mateusz Szmigiel 6:1, 6:3

Debel

I runda

Andriej Kapaś, Mateusz Szmigiel – Peerakit Siributwong, Perakiat Siriluethaiwattana THA 6:4, 6:4

1/8 finału

Andriej Kapaś, Mateusz Szmigiel – Isaac Frost, John Millman AUS 6:4, 3:6, 6:3

1/4 finału

Graeme Dyce GBR, Harri Heliovaara FIN – Andriej Kapaś, Mateusz Szmigiel 6:3, 6:1

Powrót do listy