Powrót do listy
2004 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 1988 i młodsi

1.

PANFIL Grzegorz (KS "Górnik" Bytom)

88

1.

KISZCZYŃSKA Magdalena (KT "Masters" Szczecin)

88

2.

SZMIGIEL Mateusz (KS "Górnik" Bytom)

89

2.

LEŚNIAK Marta (KKT Wrocław)                        

88

3.

KONIUSZ Błażej (ChTT Chorzów)                     

88

3.

KORZENIAK Anna (KS "Grzegórzecki" Kraków)         

88

4.

TURZAŃSKI Paweł (MKT Łódź)                        

88

4.

MATUSZCZYK Joanna (TKS "Gem" Zabierzów)           

89

5.

KAPAŚ Andrzej (KS "Mostostal" Zabrze)

89

5.

RADWAŃSKA Agnieszka (KS "Nadwiślan" Kraków)

89

6.

MROZEK Marek (KKS Bielsko-Biała)                  

88

6.

RADWAŃSKA Urszula (KS "Nadwiślan" Kraków)         

90

7.

MAJCHRZAK Marcin (AZS Poznań)                     

88

7.

SZATKOWSKA Ewa (KS "Start-Wisła" Toruń)           

88

8.

GŁÓDKOWSKI Paweł (TKS "Arka" Gdynia)

88

8.

KOPCZYŃSKA Ewa (RKS "Okęcie" Warszawa)            

89

9.

GRZYS Jakub (GPTT Świdnik)                         

88

9.

ORCHOLSKA Alina (KS "Start-Wisła" Toruń)          

88

10.

GĄSIOREK Hubert (KS "Warta" Poznań)

89

10.

DOBROWOLSKA Joanna (RKS "Okęcie" Warszawa)

88

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1990 i młodsi

1.

POZIOMSKI Paweł (TKS "Arka" Gdynia)                

90

1.

RADWAŃSKA Urszula (KS "Nadwiślan" Kraków)

90

2.

TATARCZYK Szymon (TKS "Arka" Gdynia)              

90

2.

SOBASZKIEWICZ Barbara (WKS "Grunwald" Poznań)

90

3.

JANOWICZ Jerzy Filip (KT "Orkan" Łódź)             

90

3.

PODOLAK Sandra (TKS "Arka" Gdynia)                

90

4.

BANASIK Wojciech (AZS Poznań)                     

90

4.

KAPUSTKA Hanna (KS "Start-Wisła" Toruń)           

90

5.

MARCINIAK Jacek (MKS "Atrii" Wałbrzych)           

90

5.

PITER Katarzyna (UKS Sokół Ceradz Kościelny)

91

6.

LEWICKI Filip (KS "Start-Wisła" Toruń)            

91

6.

MAJEWSKA Martyna (TKS "Arka" Gdynia)              

90

7.

GADOMSKI Piotr (ST "TieBreak" Warszawa)           

91

7.

DOMAGAŁA Weronika (KT "Return" Radom)

91

8.

NOWAK Igor (KS "Mostostal" Zabrze)                

91

8.

BŁAŻEWICZ Katarzyna (RKT Radom)                   

90

9.

ŁAGUNA Piotr (KS "Budowlani" Olsztyn)             

90

9.

KAZIMIERUK Maja (KS "Warta" Poznań)               

90

10.

MROZOWSKI Tomasz (AZS Poznań)                     

90

10.

SADOWSKA Joanna (KS "Start-Wisła" Toruń)

90

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1992 i młodsi

1.

PIOTROWSKI Mateusz (UKS Trzebinia)

92

1.

LINETTE Magda (KS "Posnania" Poznań)

92

2.

LAAKEL Adam (ST "TieBreak" Warszawa)

92

2.

ZANIEWSKA Sandra (ChTT Chorzów)                   

92

3.

LUTKOWSKI Wojciech (KS "Warszawianka" Warszawa)

92

3.

MIKOŁAJCZUK Sylwia (MKS "Pogoń" Siedlce)

92

4.

BILSKI Wiktor (TKS "Arka" Gdynia)

92

4.

GAWLIK Klaudia (STT Nowy Sącz)                    

92

5.

SAWICKI Bartosz (TS "Olimpia" Poznań)

92

5.

KANIA Paula (ChTT Chorzów)                        

92

6.

BARTOSIEWICZ Krzysztof (ST "TieBreak" Warszawa)

92

6.

KAWA Katarzyna (UKS "Gem" Krynica)                

92

7.

JASIŃSKI Michał (KT "Return" Radom)               

93

7.

KALETA Katarzyna (PKT Pabianice)                  

92

8.

WINIARZ Maciej (KS "Grzegórzecki" Kraków)

92

8.

PIETRKIEWICZ Barbara (KS "Posnania" Poznań)

92

9.

BRANDYS Roy (RTT Radom)

92

9.

KORALEWSKA Marta (MKT Łódź)                       

92

10.

KŁYS Damian (ST "TieBreak" Warszawa)

92

10.

KOTAS Hanna (KT "Return" Radom)

92


Powrót do listy