Powrót do listy
2001 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 1985 i młodsi

1.

NIJAKI Jakub (GKT "Nafta" Zielona Góra)

85

1.

DOMACHOWSKA Marta (KS "Warszawianka" Warszawa)

86

2.

STĘC Przemysław (GKT "Nafta" Zielona Góra)

86

2.

ROSOLSKA Alicja (KS "Warszawianka" Warszawa)      

85

3.

BANAŚ Piotr (KKS Bielsko-Biała)

85

3.

KOSIŃSKA Karolina (KS "Warszawianka" Warszawa)

86

4.

KUNICKI Marcin (ST "TieBreak" Warszawa)

85

4.

TOKARSKA Magdalena (SKT Sopot)                    

85

5.

WALKÓW Michał (KKT Wrocław)                       

86

5.

KOMARSKA Patrycja (KS "Górnik" Bytom)             

86

6.

SZYMIK Filip (MKT Stalowa Wola)                   

85

6.

SIWOSZ Katarzyna (PKT Pabianice)                  

86

7.

GRABOWSKI Igor (KT GINTER Warszawa)

85

7.

BECK-PILARSKA Katarzyna (KT "Topspin" Łódź)       

86

8.

KLUKOWSKI Grzegorz (WKT "Mera" Warszawa)

86

8.

POLCYN Agata (AZS Poznań)                         

85

9.

ZALEWSKI Sebastian (KKT Wrocław)                  

86

9.

KOZŁOWSKA Kinga (SKT Szczecin)                    

86

10.

SĘK Łukasz (GKT "Nafta" Zielona Góra)             

85

10.

ZDEB Aleksandra (KS "Górnik" Bytom)               

87

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1987 i młodsi

1.

KOWALCZYK Mateusz (ChKT Carwald Chrzanów)

87

1.

BUBIEŃ Natalia (KS "Warszawianka" Warszawa)

87

2.

PIĄTKOWSKI Dawid (KS "Mostostal" Zabrze

87

2.

KISZCZYŃSKA Magdalena (KT "Masters" Szczecin)

88

3.

LIPKA Dariusz (SKT Sopot)                         

87

3.

KOŁAT Natalia (KS "Energetyk" Gryfino)            

87

4.

CONRADI Janusz (SKT Sopot)                        

87

4.

LEŚNIAK Marta (KKT Wrocław)                       

88

5.

PANFIL Grzegorz (KS "Górnik" Bytom)               

88

5.

KORZENIAK Anna (KKS "Olsza" Kraków)               

88

6.

OCHOCIŃSKI Maciej (WTS "DeSki" Warszawa)

87

6.

ZAMBRZYCKA Jaśmina (KT "Tenis-Pro" Wrocław)       

87

7.

ZIELIŃSKI Piotr (UKT "Radość 90" Warszawa)        

87

7.

MATUSZCZYK Joanna (MKT Stalowa Wola)              

89

8.

ROMANOWSKI Artur (UKT "Radość 90" Warszawa)

87

8.

ORCHOLSKA Alina (KS "Start-Wisła" Toruń)          

88

9.

SKOREK Mateusz (SKT Sopot)                        

87

9.

MAJEWSKA Sylwia (SKT Sopot)                       

87

10.

URBAŃSKI Karol (WKS "Wawel" Kraków)               

87

10.

TOKARCZYK Magdalena (PKT Pabianice)               

88

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1989 i młodsi

1.

SZMIGIEL Mateusz (KS "Górnik" Bytom)

89

1.

MATUSZCZYK Joanna (MKT Stalowa Wola)              

89

2.

RAMS Filip (ChTT Chorzów)                         

89

2.

RADWAŃSKA Agnieszka (KS "Górnik" Wieliczka)       

89

3.

STYCZYŃSKI Piotr (KS "Mostostal" Zabrze)

89

3.

RADWAŃSKA Urszula (KS "Górnik" Wieliczka)         

90

4.

GĄSIOREK Hubert (AZS Poznań)                      

89

4.

SŁOBODZIAN Wiktoria (KS "Nadwiślan" Kraków)       

90

5.

BANASIK Wojciech (AZS Poznań)                     

90

5.

ZAGÓRSKA Sylwia (AZS Poznań)                      

89

6.

KAPAŚ Andrzej (KS "Mostostal" Zabrze)             

89

6.

PITER Katarzyna (UKS Sokół Ceradz Kościelny)      

91

7.

TATARCZYK Szymon (KS "Górnik" Bytom)              

90

7.

KOPCZYŃSKA Ewa (RKS "Okęcie" Warszawa)            

89

8.

JUSZCZYK Daniel (KS "Górnik" Bytom)               

89

8.

KAPUSTKA Hanna (KS "Start-Wisła" Toruń)           

90

9.

POZIOMSKI Paweł (KT "Arka" Gdynia)                 

90

9.

CIEPLIŃSKA Agata (KT WITEN Gdańsk)                

89

10.

MROZOWSKI Tomasz (AZS Poznań)                     

90

10.

ŁYSIENIA Dorota (KS "Warszawianka" Warszawa)

90


Powrót do listy