Powrót do listy
2000 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki - rocznik 1984 i młodsi

1.

CHADAJ Adam (KS "Warszawianka" Warszawa)          

84

1.

SAKOWICZ Joanna (WKS "Wawel" Kraków)              

84

2.

PRZYSIĘŻNY Michał (KKT Wrocław)                   

84

2.

KUBICA Agata (WKT "Mera" Warszawa)                

84

3.

FISZER Robert (SKT Sopot)                         

85

3.

JANS Klaudia (SKT Sopot)                          

84

4.

DIŁAJ Piotr (GTT "Lechia" Gdańsk)                 

84

4.

DOMACHOWSKA Marta (KS "Warszawianka" Warszawa)    

86

5.

PIOTROWSKI Michał (SKT Sopot)                     

84

5.

SZOWNADZE Nino (SKT Sopot)                        

85

6.

DIŁAJ Paweł (GTT "Lechia" Gdańsk)                 

84

6.

ROSOLSKA Alicja (KS "Warszawianka" Warszawa)      

85

7.

GĘBICKI Marek (MKT Łódź)                          

84

7.

KOSIŃSKA Karolina (KS "Warszawianka" Warszawa)    

86

8.

NIJAKI Jakub (GKT "Nafta" Zielona Góra)           

85

8.

DOMAŃSKA Sylwia (KS "Górnik" Bytom)               

84

9.

LEŚNIEWSKI Przemysław (KT GINTER Warszawa)        

84

9.

TOKARSKA Magdalena (SKT Sopot)                    

85

10.

KOŻANOWSKI Witalis (KKS "Goplania" Inowrocław)    

84

10.

BŁOCZYŃSKA Weronika (SKT Sopot)                   

85

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1986 i młodsi

1.

STĘC Przemysław (GKT "Nafta" Zielona Góra)        

86

1.

DOMACHOWSKA Marta (KS "Warszawianka" Warszawa)    

86

2.

WÓJCIK Maciej (WKS "Wawel" Kraków)                

86

2.

KOSIŃSKA Karolina (KS "Warszawianka" Warszawa)    

86

3.

ADAMSKI Mariusz (AZS Poznań)                      

86

3.

BRÓZDA Olga (AZS Poznań)                          

86

4.

ZALEWSKI Sebastian (KKT Wrocław)                  

86

4.

SIWOSZ Katarzyna (PKT Pabianice)                  

86

5.

LIPKA Dariusz (SKT Sopot)                         

87

5.

SOŁTYS Marta (KS "Tęcza-Społem" Kielce)           

86

6.

WALKÓW Michał (KKT Wrocław)                       

86

6.

GWIZDAŁA Martyna (GTT Grudziądz)                  

86

7.

KOWALCZYK Mateusz (ChKT Carwald Chrzanów)         

87

7.

NIEDBAŁO Sylwia (KS "Mostostal" Zabrze)           

86

8.

SZEREMETA Sławomir (WKT "Mera" Warszawa)          

86

8.

DOBRANOWSKA Sabina (TKKF "Alka" Kraków)           

86

9.

PARZYŃSKI Bartosz (ChKT Carwald Chrzanów)         

86

9.

KRZESIŃSKA Barbara (KS "Mostostal" Zabrze)        

86

10.

OWSIAN Kacper (AZS Poznań)                        

86

10.

PUGACZ Julia (KS "Mostostal" Zabrze)              

86

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1988 i młodsi

1.

PANFIL Grzegorz (KS "Górnik" Bytom)               

88

1.

LEŚNIAK Marta (KKT Wrocław)                       

88

2.

TURZAŃSKI Paweł (KT "Topspin" Łódź)               

88

2.

KISZCZYŃSKA Magdalena (SKT Szczecin)              

88

3.

MROZEK Marek (KKS Bielsko-Biała)                  

88

3.

KORZENIAK Anna (KKS "Olsza" Kraków)               

88

4.

GAWRON Marcin (STT Nowy Sącz

88

4.

RADWAŃSKA Agnieszka (KS "Górnik" Wieliczka)       

89

5.

PIETRUCHA Robert (WKS "Wawel" Kraków)             

88

5.

MATUSZCZYK Joanna (KS "Górnik" Wieliczka)         

89

6.

KONIUSZ Błażej (KS "Mostostal" Zabrze)            

88

6.

SZATKOWSKA Ewa (TTT "Real" Toruń)                 

88

7.

ALLECOU Aleksander (AZS Poznań)                   

88

7.

JEŻ Marta (CzKT "Victoria" Częstochowa)           

88

8.

SZMIGIEL Mateusz (KS "Górnik" Bytom)              

89

8.

ORCHOLSKA Alina (SKS "Start-Wisła" Toruń)         

88

9.

SEKUŁA Michał (KS "Górnik" Bytom)                 

88

9.

MUCZKE Aleksandra (KKT Wrocław)                   

88

10.

SĘK Mateusz (GKT "Nafta" Zielona Góra)            

88

10.

TOKARCZYK Magdalena (PKT Pabianice)               

88

Powrót do listy