Powrót do listy
1999 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki do lat 16-tu - rocznik 1983 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Jakub Kmita

83

SKS Start-Wisła Toruń

1.

Joanna Sakowicz

84

WKS Wawel Kraków

2.

Dawid Olejniczak

83

KKT Wrocław

2.

Magdalena Tokarska

85

SKT Sopot

3.

Adam Chadaj

84

KS Warszawianka

3.

Monika Schneider

83

SKF Pogoń Konstancin

4.

Łukasz Wodnicki

83

SKT Szczecin

4.

Sylwia Domańska

84

KS Górnik Bytom

5.

Michał Przysiężny

84

KKT Wrocław

5.

Katarzyna Pągowska

83

MKT Łódź

6.

Aleksander Charpantidis

83

KKT Wrocław

6.

Natalia Ilków

83

BKS Polonia Bydgoszcz

7.

Marek Gębicki

84

MKT Łódź

7.

Klaudia Jans

84

SKT Sopot

8.

Michał Adamczak

83

GTT Głogów

8.

Natalia Organista

85

BTT Bydgoszcz

9.

Alfred Zachwiej

83

KS Warszawianka

9.

Natalia Bzdęga

84

KS Górnik Bytom

10.

Maciej Borowiak

83

SKT Szamotuły

10.

Agnieszka Olchawa

83

KS Mostostal Zabrze

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1985 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Jakub Nijaki

85

GKT Nafta Zielona Góra

1.

Magdalena Tokarska

85

SKT Sopot

2.

Zygmunt Kraiński

85

SKT Sopot

2.

Marta Domachowska

86

NST Warszawa

3.

Robert Fiszer

85

SKT Sopot

3.

Olga Brózda

86

GSM Posnania Poznań

4.

Filip Szymik

85

MKT Sponsor-Stal Stalowa Wola

4.

Natalia Organista

85

BTT Bydgoszcz

5.

Dominik Celary

85

KS Warszawianka

5.

Alicja Rosolska

85

KS Warszawianka

6.

Tomasz Brzóska

85

KS Energetyk Gryfino

6.

Luiza Mużelak

85

MKT Łódź

7.

Dawid Celt

85

CzKT Victoria Częstochowa

7.

Maria Braniecka

85

NST Wrocław

8.

Maciej Wójcik

86

WKS Wawel Kraków

8.

Karolina Kosińska

86

AZS Środowisko Warszawa

9.

Rafał Mikulski

85

AZS Poznań

9.

Marta Marchlik

86

KS Energetyk Gryfino

10.

Jakub Reda

85

CWKS Legia Warszawa

10.

Karolina Rejniak

86

ST Tiebreak Warszawa

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1987 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Mateusz Kowalczyk

87

ST Carwald Chrzanów

1.

Marta Leśniak

88

KKT Wrocław

2.

Dariusz Lipka

87

SKT Sopot

2.

Natalia Bubień

87

KS Warszawianka

3.

Piotr Olechowski

87

WKT Mera Warszawa

3.

Magdalena Kiszczyńska

88

SKT Szczecin

4.

Grzegorz Panfil

88

KS Górnik Bytom

4.

Anna Korzeniak

88

KKS Olsza Kraków

5.

Dawid Piątkowski

87

KS Górnik Bytom

5.

Zuzanna Saganowska

87

WTS Deski Warszawa

6.

Kamil Sander

87

ST Carwald Chrzanów

6.

Jaśmina Zambrzycka

87

KKT Wrocław

7.

Artur Romanowski

87

UKS Radość Warszawa

7.

Aleksandra Zakrzyńska

87

WKT Mera Warszawa

8.

Jakub Żurawski

87

KT Topspin Łódź

8.

Agnieszka Radwańska

89

NST Kraków

9.

Marcin Tymieniecki

87

SKT Sopot

9.

Karolina Rosiak

87

MKT Łódź

10.

Michał Konarzewski

87

SKT Szczecin

10.

Aleksandra Zdeb

87

KS Mostostal Zabrze

Powrót do listy