Powrót do listy
1998
< Zobacz poprzedni
Młodzicy
I turniej
Termin: 11-14 maja
Miejsce: Łódź, korty MKT
Bojan Szumański (DTT Dąbrowa Górnicza) – Michał Wojnar (Wawel Kraków)
6:3, 6:1
Klaudia Jans (SKT Sopot) - Maria Braniecka (AZS Środowisko Wrocław)
6:1, 6:3
Marek Gębicki (MKT Łódź)/ Bojan Szumański – Piotr Banaś (KKS Bielsko-Biała)/ Maciej Tomaszewski (SzKT Szamotuły)
6:2, 6:1
Maria Braniecka/ Marta Domachowska (obie AZS Środowisko Wrocław) – Małgorzata Krzyżanowska (GKT Gdynia)/ Agata Kubica (Pogoń Konstancin)
6:1, 6:1

 

II turniej
Termin: 29 maja – 1 czerwca
Miejsce: Szamotuły, korty SzKT
Marek Gębicki (MKT Łódź) – Zygmunt Kraiński (SKT Sopot)
6:1, 6:1
Karolina Kosińska (AZS PW Warszawa) – Natalia Organista (BTT Bydgoszcz)
7:5, 7:6(6)
Marek Gębicki/ Maciej Tomaszewski (SzKT Szamotuły) - Dominik Celary (KS Warszawianka)/ Kamil Wójcik (MKT Łódź)
6:1, 6:3
Marta Marchlik (Energetyk Gryfino)/ Weronika Wilczek (Promień Opalenica) - Karolina Kosińska/ Karolina Rejniak (ST Tiebreak Warszawa)
6:3, 6:2

 

III turniej
Termin: 21-25 czerwca
Miejsce: Toruń, korty SKS Start-Wisła
Paweł Diłaj (GTT Lechia Gdańsk) - Zygmunt Kraiński (SKT Sopot)
6:2, 6:4
Weronika Wilczek (Promień Opalenica) – Maria Braniecka (AZS Środowisko Wrocław)
7:6(2), 6:7(2), 6:1
Paweł Diłaj/ Marcin Plopa (KS Polonia Elbląg) - Zygmunt Kraiński/ Jakub Nijaki (Nafta Zielona Góra)
7:6(2), ???
Maria Braniecka/ Marta Domachowska (obie AZS Środowisko Wrocław) – Monika Krauze (SKT Sopot)/ Agata Kubica (Pogoń Konstancin)
6:0, 6:2

 

IV turniej
Termin: 30 czerwca – 4 lipca
Miejsce: Wejherowo, korty MOSiR
Paweł Diłaj (GTT Lechia Gdańsk) - Jakub Nijaki (Nafta Zielona Góra
6:1, 6:1
Natalia Organista (BTT Bydgoszcz) - Maria Braniecka (AZS Środowisko Wrocław)
6:2, 6:4
Piotr Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)/ Kamil Wójcik (MKT Łódź) - Paweł Diłaj/ Marcin Plopa (KS Polonia Elbląg)
3:6, 6:4, 6:4
Marta Marchlik/ Justyna Żurowska (obie Energetyk Gryfino) - Maria Braniecka/ Natalia Organista
6:4, 6:7(5), 6:2

 

V turniej
Termin: 12-16 lipca
Miejsce: Kraków, korty KKS Olsza
Bojan Szumański (DTT Dąbrowa Górnicza) – Piotr Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)
6:1, 6:1
Magdalena Tokarska (SKT Sopot) - Sylwia Domańska (AZS Środowisko Wrocław)
2:6, 6:3, 7:6(6)
Dominik Celary (KS Warszawianka)/ Bojan Szumański – Piotr Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)/ Kamil Wójcik (MKT Łódź)
6:2, 3:6, 6:2
Natalia Bzdęga (KS Górnik Bytom)/ Sylwia Jagieniak (Francja) - Alicja Rosolska (KS Warszawianka)/ Sylwia Ziółkowska (Pogoń Konstancin)
6:2, 2:6, 7:6(6)

 

VI turniej
Termin: 24-28 lipca
Miejsce: Wrocław, korty AZS Środowisko
Marek Gębicki (MKT Łódź) – Robert Fiszer (SKT Sopot)
6:3, 6:2
Maria Braniecka (AZS Środowisko Wrocław) - Sylwia Domańska (AZS Środowisko Wrocław)
6:1, 6:1
Marek Gębicki/ Jakub Nijaki (Nafta Zielona Góra) - Piotr Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)/Kamil Wójcik (MKT Łódź)
6:3, 6:3
Maria Braniecka/ Marta Domachowska (obie AZS Środowisko Wrocław) - Sylwia Domańska/ Agata Kubica (Pogoń Konstancin)
6:4, 6:0

 

VII turniej
Termin: 17-20 sierpnia
Miejsce: Zabrze, korty KS Mostostal
Michał Piotrowski (SKT Sopot) – Artur Urzykowski (ST Tiebreak Warszawa)
6:1, 6:2
Sylwia Domańska (AZS Środowisko Wrocław) – Karolina Rejniak (ST Tiebreak Warszawa)
6:1, 6:1
Przemysław Leśniewski (ST GINTER Warszawa)/ Artur Urzykowski – Krzysztof Błazowski (STT Nowy Sącz)/ Michał Zumer (Olsza Kraków)
6:4, 6:0
Sylwia Domańska/ Agata Kubica (Pogoń Konstancin) - Alicja Rosolska (KS Warszawianka)/ Sylwia Ziółkowska (Pogoń Konstancin)
6:4, 3:6, 7:5

 

VIII turniej Masters
Termin: 2-5 września
Miejsce: Warszawa, korty ST Tiebreak

Marek Gębicki (MKT Łódź) – Paweł Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)
6:3, 6:3
Agata Kubica (WKT Mera Warszawa) – Alicja Rosolska (KS Warszawianka)
6:1, 7:5
Marek Gębicki/ Bojan Szumański (DTT Dabrowa Górnicza) – Paweł Diłaj/Piotr Diłaj (obaj GTT Lechia Gdańsk)
3:6, 6:3, 6:3
Sylwia Domańska (AZS Środowisko Wrocław)/ Agata Kubica – Maria Braniecka/ Marta Domachowska (obie AZS Środowisko Wrocław)/
7:5, 7:6
Skrzaty
I turniej
Termin: 16-19 maja
Miejsce: Łódź, korty MKT
Maciej Wójcik (STT Nowy Sącz) – Sławomir Szeremeta (MKS Pogoń Siedlce)
6:0, 6:1
Karolina Kosińska (AZS PW Warszawa) – Karolina Rejniak (ST Tiebreak Warszawa)
6:1, 6:1
Radosław Gładyś (WeMan Kielce)/ Sławomir Szeremeta – Mateusz Kowalczyk/ Bartosz Parzyński (obaj ChTT Chrzanów)
6:2, 0:6, 6:4
Sabina Dobranowska (TKKF Alka Kraków)/ Marta Sołtys (Tęcza Kielce) – Katarzyna Gawron (Slavia Ruda Śląska)/ Karolina Schab (nst Tychy)
2:6, 6:2, 6:3

 

II turniej
Termin: 24-27 maja
Miejsce: Szamotuły, korty SzKT
Sławomir Szeremeta (MKS Pogoń Siedlce) – Mariusz Adamski (AZS Poznań)
6:4, 6:4
Karolina Kosińska (AZS PW Warszawa) – Magdalena Kiszczyńska (SKT Szczecin)
6:4, 7:5
Sławomir Szeremeta/ Mariusz Adamski – Gracjan Przewłocki (AZS Środowisko Wrocław)/ Przemysław Stęc (MTT Zielona Góra)
7:6(2), 6:3
Karolina Kosińska/ Karolina Rejniak (ST Tiebreak Warszawa) – Natalia Kołat (KS Energetyk Gryfino)/ Magdalena Kiszczyńska (SKT Szczecin
6:2, 4:6, 6:2

 

III turniej
Termin: 16-20 czerwca
Miejsce: Toruń, korty SKS Start-Wisła
Gracjan Przewłocki (AZS Środowisko Wrocław) – Patrycjusz Antczak (GTT Grudziądz)
6:1, 6:0
Kinga Golenia (PKT Pabianice) – Aleksandra Kruczkowska (SKS Start-Wisła Toruń)
6:2, 6:1
Gracjan Przewłocki/ Michał Walków (AZS Środowisko Wrocław) – Bartłomiej Kozak (GTT Lechia Gdańsk)/ Kacper Owsian (AZS Poznań)
3:6, 6:4, 7:5
Magdalena Kiszczyńska (SKT Szczecin)/ Katarzyna Siwosz (PKT Pabianice) – Anna Chomik (Olsza Kraków)/ Aleksandra Kruczkowska
6:2, 6:1

 

IV turniej
Termin: 5-9 lipca
Miejsce: Wejherowo, korty MOSiR
Mariusz Adamski (AZS Poznań) – Maciej Wójcik (STT Nowy Sącz)
3:6, 7:5, 6:3
Marta Marchlik (KS Energetyk Gryfino) – Martyna Gwizdała (GTT Grudziądz)
6:2, 6:3
Mariusz Adamski/ Maciej Wójcik - Mateusz Kowalczyk (ChTT Chrzanów)/ Sebastian Zalewski (Stanley Białystok)
3:6, 6:1, 6:2
Karolina Kosińska (AZS PW Warszawa)/ Karolina Rejniak (ST Tiebreak Warszawa) – Natalia Kołat/ Marta Marchlik (obie Energetyk Gryfino)
6:2, 1:6, 6:2

 

V turniej
Termin: 17-21 lipca
Miejsce: Kraków, korty KKS Olsza
Maciej Wójcik (STT Nowy Sącz) – Radosław Gładyś (WeMan Kielce)
6:0, 3:1 ret
Barbara Krzesińska (Slavia Ruda Śląska) – Marta Sołtys (Tęcza-Społem Kielce)
2:6, 6:0, 6:4
Radosław Gładyś/ Sławomir Szeremeta (MKS Pogoń Siedlce) - Mateusz Kowalczyk/ Bartosz Parzyński (obaj ChTT Chrzanów)
7:6(3), 6:2
Sabina Dobranowska (TKKF Alka Kraków)/ Katarzyna Gawron (Slavia Ruda Śląska) - Magdalena Kiszczyńska (SKT Szczecin)/ Karolina Schab (nst Tychy)
6:3, 6:4

 

VI turniej
Termin: 29 lipca – 2 sierpnia
Miejsce: Wrocław, korty AZS Środowisko
Maciej Wójcik (STT Nowy Sącz) – Radosław Gładyś (WeMan Kielce)
7:6(5), 6:0
Marta Domachowska (AZS Środowisko Wrocław) - Barbara Krzesińska (Slavia Ruda Śląska)
6:3, 7:5
Maciej Wójcik/ Radosław Gładyś – Michał Konarzewski (SKT Szczecin)/ Gracjan Przewłocki (AZS Środowisko Wrocław)
6:0, 6:1
Marta Domachowska/ Katarzyna Siwosz (PKT Pabianice) - Barbara Krzesińska/ Sylwia Niedbało (obie Slavia Ruda Śląska)
6:3, 6:4

 

VII turniej
Termin: 19-22 sierpnia)
Miejsce: Zabrze, korty KS Mostostal
Wojciech Babiarz (MKT Stal Stalowa Wola) - Bartłomiej Kozak (GTT Lechia Gdańsk)
7:6(5), 6:0
Sabina Dobranowska (TKKF Alka Kraków) – Katarzyna Gawron (Slavia Ruda Śląska)
6:2, 6:1
Bartłomiej Kozak/ Sebastian Zalewski (Stanley Białystok) - Wojciech Babiarz/ Michał Konarzewski (SKT Szczecin)
6:4, 6:3
Sabina Dobranowska/ Katarzyna Gawron - Sylwia Niedbało (Slavia Ruda Śląska)/ Karolina Schab (nst Tychy)
6:4, 6:1

 

VIII turniej Masters
Termin: 25-29 sierpnia
Miejsce: Katowice, korty TKS Budowlani

Maciej Wójcik (STT Nowy Sącz) - Mariusz Adamski (AZS Poznań)
6:4, 4:6, w/o
Karolina Kosińska (AZS PW Warszawa) - Sabina Dobranowska (TKKF Alka Kraków)
6:4, 6:7, 6:4
Maciej Wójcik/ Mariusz Adamski - Radosław Gładyś (WeMan Kielce)/ Sławomir Szeremeta (MKS Pogoń Siedlce)
6:0, 6:1
Karolina Kosińska/ Karolina Rejniak (ST Tiebreak Warszawa) - Sabina Dobranowska/ Katarzyna Gawron (Slavia Ruda Śląska)
6:4, 6:3
Powrót do listy