Powrót do listy
1998 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki do lat 16-tu - rocznik 1982 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Radosław Nijaki

82

MTT MOSiR Zielona Góra

1.

Monika Schneider

83

MKS Pogoń Siedlce

2.

Tomasz Braniecki

82

KS Nadwiślan Kraków

2.

Magdalena Wojdyło

82

WKS Wawel Kraków

3.

Łukasz Pelowski

82

BKS Polonia Bydgoszcz

3.

Aleksandra Kujawska

82

AZS Środowisko Warszawa

4.

Filip Urban

82

MKS Atrii Wałbrzych

4.

Małgorzata Kanabus

83

AZS Środowisko Warszawa

5.

Maciej Borowiak

83

SKT Szamotuły

5.

Joanna Sakowicz

84

WKS Wawel Kraków

6.

Aleksander Charpantidis

83

KKT Wrocław

6.

Daria Panowa

82

SKT Sopot

7.

Jakub Kmita

83

SKS Start-Wisła Toruń

7.

Maria Bogucka

82

SKT Sopot

8.

Krzysztof Zabłocki

82

WKT Mera Warszawa

8.

Violetta Kaczmarek

83

GTT Lechia Gdańsk

9.

Marcin Gołąb

82

KKT Wrocław

9.

Ewelina Skaza

82

CWKS Legia Warszawa

10.

Michał Dyszkiewicz

82

GSM Posnania Poznań

10.

Anna Dolińska

82

CWKS Legia Warszawa

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1984 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Marcin Szymczak

84

AZS Środowisko Wrocław

1.

Joanna Sakowicz

84

WKS Wawel Kraków

2.

Adam Chadaj

84

RKS Okęcie Warszawa

2.

Maria Braniecka

85

AZS Środowisko Wrocław

3.

Michał Przysiężny

84

AZS Środowisko Wrocław

3.

Magdalena Tokarska

85

SKT Sopot

4.

Robert Godlewski

84

KTZ Arka Gorzów Wlkp.

4.

Sylwia Domańska

84

AZS Środowisko Wrocław

5.

Marek Gębicki

84

MKT Łódź

5.

Natalia Organista

85

BTT Bydgoszcz

6.

Bojan Szumański

84

DTT Dabrowa Górnicza

6.

Weronika Wilczek

84

KS Promień Opalenica

7.

Paweł Diłaj

84

GTT Lechia Gdańsk

7.

Agata Kubica

84

SKF Pogoń Konstancin

8.

Michał Wojnar

84

WKS Wawel Kraków

8.

Alicja Rosolska

85

KS Warszawianka

9.

Zygmunt Kraiński

85

SKT Sopot

9.

Karolina Kosińska

86

AZS Środowisko Warszawa

10.

Michał Piotrowski

84

SKT Sopot

10.

Olga Brózda

86

GSM Posnania Poznań

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1986 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Maciej Wójcik

86

STT Nowy Sącz

1.

Karolina Kosińska

86

AZS Środowisko Warszawa

2.

Sławomir Szeremeta

86

MKS Pogoń Siedlce

2.

Marta Domachowska

86

AZS Środowisko Wrocław

3.

Mariusz Adamski

86

AZS Poznań

3.

Sabina Dobranowska

86

TKKF Alka Kraków

4.

Radosław Gładyś

86

NST Kielce

4.

Barbara Krzesińska

86

KS Slavia Ruda Śląska

5.

Wojciech Babiarz

86

MKT Sponsor-Stal Stalowa W.

5.

Marta Marchlik

86

KS Energetyk Gryfino

6.

Bartłomiej Kozak

86

GTT Lechia Gdańsk

6.

Karolina Rejniak

86

ST Tiebreak Warszawa

7.

Sebastian Zalewski

86

NST Łomża

7.

Olga Brózda

86

GSM Posnania Poznań

8.

Patrycjusz Antczak

86

GTT Grudziądz

8.

Katarzyna Gawron

86

KS Slavia Ruda Śląska

9.

Michał Walków

86

AZS Środowisko Wrocław

9.

Marta Sołtys

86

NST Kielce

10.

Artur Romanowski

87

UKS Radość Warszawa

10.

Martyna Gwizdała

86

GTT Grudziądz

Powrót do listy