Powrót do listy
1997
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Ursynów Cup

Kategoria: ITF 10 (pula nagród 10.000 usd)
Termin:
24 maja – 1 czerwca
Miejsce: korty przy ulicy Stokłosy
Sędzia naczelny: Marek Plichciński
Dyrektor turnieju: Bernard Rejniak

Libuse Prusova (Czechy) – Hana Sromova (Czechy)
6:2, 6:7(3), 6:4
Hana Sromova/ Milena Nekvapilova (obie Czechy) – Olga Blahotova/ Jana Ondrouhova (obie Czechy)
w/o

Spring Bowl

Kategoria: ITF 10 (pula nagród 10.000 usd)
Termin:
2-8 czerwca
Miejsce: Bytom, korty KS Górnik
Sędzia naczelny: Barbro Raabe
Dyrektor turnieju: Wojciech Radomski

Jana Pospisilova (Czechy) – Miroslava Vavrinec (Szwajcaria)
7:6(4), 6:7(0), 6:1
Katerina Kroupova/ Jana Ondruchova (obie Czechy) – Katarzyna Teodorowicz/ Anna Żarska (obie Polska)
6:4, 6:2

AZOTY Cup

Kategoria: ITF 10 (pula nagród 10.000 usd)
Termin: 
9-15 czerwca
Miejsce: korty KKT Kędzierzyn Koźle, ul. Bolesława Śmiałego
Sędzia naczelny: Marek Plichciński
Dyrektor turnieju: Andrzej Bandurowski

Milena Nekvapilova (Czechy) – Zuzana Hejdova (Czechy)
6:3, 2:6, 6:3
Milena Nekvapilova/ Jana Macurova (obie Czechy) – Libuse Prusova/ Zuzana Prusova (obie Czechy)
6:4, 6:2

Bella Cup

Kategoria: ITF 10 (pula nagród 10.000 usd)
Termin: 14-20 lipca
Miejsce: Toruń, korty SKS Start-Wisła, Aleja Solidarności 3
Sędzia naczelny: Joanna Urbaś
Dyrektor turnieju: Andrzej Lubomski

Annica Lindstedt (Szwecja) - Sylwia Rynarzewska (Polska)
6:1, 6:0
Renata Kučerová (Czechy)/ Martina Suchá (Słowacja) - Petra Kučová (Czechy)/ Lenka Zacharová (Słowacja)
6:3, 6:3

PROKOM Polish Open

Kategoria: ITF 75 (pula nagród 75 000 USD)
Termin: 4–10 sierpnia
Miejsce: Sopot, korty SKT
Sędzia naczelny: ???
Dyrektor turnieju: Ryszard Krauze

Magdalena Grzybowska (Polska) – Denisa Chládková (Czechy)
6:3, 6:2
Swetłana Kriwenczewa (Bułgaria) / Elena Tatarkowa (Ukraina) – Radka Bobková / Lenka Němečková (obie Czechy)
7:6(7), 6:3

Stomil Cup

Kategoria: ITF 10 (pula nagród 10.000 usd)
Termin:
1-7 września
Miejsce: Olsztyn, korty AZS
Sędzia naczelny: ???
Dyrektor turnieju: Mariusz Koczkodon

Katarzyna Teodorowicz (Polska) – Petra Plačková (Czechy)
6:4, 6:1
Jana Ondrouchova/ Alena Nesticka (obie Czechy) - Renata Kucerova (Czechy)/ Dominika Olszewska (Polska)
6:2, 6:3
Powrót do listy