Powrót do listy
1997
< Zobacz poprzedniZobacz następny >
Młodzicy
I turniej
Termin: 22-24 maja
Miejsce: Łódź, korty MKT
Aleksander Charpantidis (KKT Wrocław) – Paweł Lewandowski (DTT Dąbrowa Górnicza)
6:3, 6:1
Monika Schneider (nst) – Katarzyna Pągowska (MKT Łódź)
6:1, 6:1
Aleksander Charpantidis/ Dawid Olejniczak (obaj KKT Wrocław) – Adam Chadaj/ Marcin Maszczyk (obaj RKS Okęcie Warszawa)
6:3, 6:1
Katarzyna Pągowska/ Monika Schneider – Małgorzata Kanabus (nst Warszawa)/ Katarzyna Walukiewicz (AZS Warszawa)
6:1, 6:0

 

II turniej
Termin: 5-8 czerwca
Miejsce: Poznań, korty Posnanii
Maciej Borowiak (SzKT Szamotuły) – Paweł Lewandowski (GTT Dabrowa Górnicza)
6:4, 6:3
Katarzyna Pągowska (MKT Łódź) – Joanna Żyndżo (Łódź)
6:1, 6:3
Aleksander Charpantidis/ Dawid Olejniczak (obaj KKT Wrocław) – Bartosz Sadowski/ Maciej Wsciubiak (obaj MOSiR Piotrków Tryb.)
7:5, 6:1
Magdalena Sobolewska (SKT Szczecin)/ Agnieszka Wesoła (KKT Wrocław) – Klaudia Jans (SKT Sopot)/ Anna Szyperska (MOSiR Zielona Góra)
6:1, 6:1

 

III turniej – międzynarodowy ETA Summer Cup
Termin: 24-27 czerwca
Miejsce: Katowice, korty Budowlanych
Dawid Olejniczak (KKT Wrocław) – Adam Chadaj (RKS Okęcie Warszawa)
6:3, 6:1
Aleksandra Radostina (Rosja) – Edna Gallovits (Rumunia)
6:3, 7:5
Dawid Olejniczak/ Maciej Wściubiak (MOSiR Piotrków Tryb.) – Denis Pavlos (Łotwa)/ Dmytro Grygorasz (Ukraina)
6:4, 4:6, 6:3
Anna Rynarzewska (BBT Bydgoszcz)/ Monika Schneider (nst) – Magdalena Sobolewska (SKT Szczecin)/ Anna Szyperska (MOSiR Zielona Góra)
7:6(5), 6:1

 

IV turniej Masters
Termin: 3-6 września
Miejsce: Warszawa, korty WKT Mera

Aleksander Charpantidis (KKT Wrocław) – Adam Chadaj (RKS Okęcie Warszawa)
6:1, 6:4
Monika Schneider (nst) – Joanna Żyndzo (ŁKS Łódź)
6:1, 6:2
Aleksander Charpantidis/ Dawid Olejniczak (obaj KKT Wrocław) – Paweł Lewandowski (DTT Dąbrowa Górnicza)/ Alfred Zachwiej (SKS Warszawianka)
6:1, 4:6, 6:2
Katarzyna Pągowska (MKT Łódź)/ Monika Schneider – Magdalena Sobolewska (SKT Szczecin)/ Agnieszka Wesoła (KKT Wrocław)
6:4, 2:6, 7:6(1)
Skrzaty
I turniej
Termin: 18-20 maja
Miejsce: Łódź
Dominik Celary (KS Warszawianka) – Piotr Banaś (KKS Bielsko-Biała)
4:6, 6:0, 6:0
Magdalena Tokarska (AZS Środowisko Wrocław) – Olga Brózda (GSM Posnania Poznań)
6:2, 6:3
Dominik Celary/ Piotr Banaś – Tomasz Kondej (TS Stanley Białystok)/ Łukasz Radacki (GTT Grudziądz)
6:3, 6:3
Marta Domachowska/ Magdalena Tokarska (obie AZS Środowisko Wrocław) – Anna Parzyńska/ Aneta Turaj (obie ChKT Chrzanów)
7:5, 7:5

 

II turniej
Termin: 1-4 czerwca
Miejsce: Poznań, korty Posnanii
Zygmunt Kraiński (SKT Sopot) – Piotr Banaś (KKS Bielsko-Biała)
6:2, 6:7(3), 6:2
Natalia Organista (BTT Bydgoszcz) – Magdalena Tokarska (AZS Środowisko Wrocław)
6:2, 6:0
Zygmunt Kraiński/ Piotr Banaś – Tomasz Brzóska (KS Energetyk Gryfino)/ Łukasz Radacki (GTT Grudziądz)
6:1, 7:5
Maria Braniecka (KT Return Wrocław)/ Natalia Organista (BTT Bydgoszcz) - Anna Parzyńska/ Aneta Turaj (obie ChKT Chrzanów)
6:2, 6:2

 

III turniej – Summer Cup – międzynarodowy ETA
Termin: 12-15 sierpnia
Miejsce: Kraków, korty Olszy
Josef Maras (Slowacja) – Dominik Celary (KS Warszawianka)
6:0, 6:3
Lubica Nadašska (Słowacja) – Egle Petrauskaite (Litwa)
6:1, 6:3
Piotr Banaś (KKS Bielsko-Biała)/ Dominik Celary - Robert Fiszer/ Zygmunt Kraiński (obaj SKT Sopot)
6:7(3), 6:4, 6:3
Renata Herdova/ Lubica Nadašska (obie Słowacja) – Marta Marchlik (KS Energetyk Gryfino)/ Magdalena Tokarska (AZS Środowisko Wrocław)
6:1, 6:1

 

IV turniej - Masters
Termin: 3-9 września
Miejsce: Warszawa, korty WKT Mera

Dominik Celary (KS Warszawianka) – Piotr Banaś (KKS Bielsko-Biała)
6:1, 6:1
Marta Domachowska (AZS Środowisko Wrocław) - Magdalena Tokarska (AZS Środowisko Wrocław)
6:7(4), 6:4, 6:1
Robert Fiszer/ Zygmunt Kraiński (obaj SKT Sopot) - Dominik Celary/ Piotr Banaś
6:3, 7:6(6)
Luiza Mużelak (MKT Łódź)/ Magdalena Tokarska – Maria Braniecka (KT Return Wrocław)/ Natalia Organista (BTT Bydgoszcz)
6:2, 2:6, 6:2
Powrót do listy