Powrót do listy
1997 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Kadeci / Kadetki do lat 16-tu - rocznik 1981 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Jędrzej Żarski

81

STKS Kędzierzyn Koźle

1.

Agnieszka Abram

81

WKT Mera Warszawa

2.

Tomasz Zabrocki

81

AZS MKS Łódź

2.

Monika Gieczys

81

SKT Sopot

3.

Radosław Nijaki

82

MTT MOSiR Zielona Góra

3.

Magdalena Mrozek

81

KKS Bielsko-Biała

4.

Wojciech Owsiak

81

SKS Start-Wisła Toruń

4.

Magdalena Wojdyło

82

WKS Wawel Kraków

5.

Sebastian Rutka

81

KS Nadwiślan Kraków

5.

Ewa Kłeczek

81

KKS Olsza Kraków

6.

Adam Narczewski

81

SKT Sopot

6.

Dorota Żaboklicka

81

CWKS Legia Warszawa

7.

Oskar Baranowski

81

TS Olimpia Poznań

7.

Monika Schneider

83

WKS Wawel Kraków

8.

Marcin Matkowski

81

AZS MKS Łódź

8.

Joanna Sakowicz

84

WKS Wawel Kraków

9.

Aleksander Charpantidis

83

KKT Wrocław

9.

Dagmara Bednarczyk

81

CWKS Legia Warszawa

10.

Łukasz Kubot

82

MKS Zagłębie Lubin

10.

Sylwia Domańska

84

NST Dąbrowa Górnicza

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1983 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Aleksander Charpantidis

83

KKT Wrocław

1.

Joanna Sakowicz

84

WKS Wawel Kraków

2.

Maciej Borowiak

83

SKT Szamotuły

2.

Monika Schneider

83

WKS Wawel Kraków

3.

Paweł Lewandowski

83

DTT Dąbrowa Górnicza

3.

Sylwia Domańska

84

NST Dąbrowa Górnicza

4.

Jakub Kmita

83

SKS Start-Wisła Toruń

4.

Katarzyna Pągowska

83

MKT Łódź

5.

Dawid Olejniczak

83

KKT Wrocław

5.

Anna Rynarzewska

83

BTT Bydgoszcz

6.

Łukasz Wodnicki

83

SKT Szczecin

6.

Joanna Żyndzo

83

ŁKS Łódź

7.

Tomasz Malmiga

84

DTT Dąbrowa Górnicza

7.

Agnieszka Wesoła

83

KKT Wrocław

8.

Adam Chadaj

84

RKS Okęcie Warszawa

8.

Karolina Kalicka

83

MOS Zgorzelec

9.

Alfred Zachwiej

83

KS Warszawianka

9.

Magdalena Sobolewska

83

SKT Szczecin

10.

Marcin Szymczak

84

KKT Wrocław

10.

Anna Dziubłowska

83

CWKS Legia Warszawa

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1985 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Piotr Banaś

85

KKS Bielsko-Biała

1.

Marta Domachowska

86

AZS Środowisko Wrocław

2.

Dominik Celary

85

KS Warszawianka

2.

Magdalena Tokarska

85

AZS Środowisko Wrocław

3.

Robert Fiszer

85

SKT Sopot

3.

Natalia Organista

85

BTT Bydgoszcz

4.

Zygmunt Kraiński

85

SKT Sopot

4.

Marta Marchlik

86

KS Energetyk Gryfino

5.

Tomasz Kondej

85

TS Stanley Białystok

5.

Luiza Mużelak

85

MKT Łódź

6.

Jakub Nijaki

85

MTT MOSiR Zielona Góra

6.

Alicja Rosolska

85

KS Warszawianka

7.

Dawid Celt

85

CzKT Victoria Częstochowa

7-8.

Olga Brózda

86

GSM Posnania Poznań

8.

Łukasz Radacki

85

GTT Grudziądz

 

Barbara Kusy

85

TT Open Rzeszów

9.

Tomasz Brzóska

85

KS Energetyk Gryfino

9.

Magdalena Kujawska

85

AZS PW Warszawa

10.

Michał Zumer

85

KKS Olsza Kraków

10.

Daria Zawiślak

85

GTT Lechia Gdańsk

Powrót do listy