Powrót do listy
1996
< Zobacz poprzedniZobacz następny >
Młodzicy
I turniej
Termin: 17-21 maja
Miejsce: Łódź, korty MKT
Aleksander Charpantidis (KKT Wrocław) – Piotr Dzikiewicz (Stanley Białystok)
5:7, 6:3, 6:3
Magdalena Wojdyło (Olsza Kraków) – Joanna Sakowicz (Wawel Kraków)
6:7(6), 7:6(4), 6:0
Aleksander Charpantidis/ Marcin Gołąb (obaj KKT Wrocław) - Jarosław Walkiewicz/ Wojciech Wilczak (Slavia Ruda Śląska)
6:3, 6:0
Martyna Kandel (ST Olik Gdańsk)/ Magdalena Wojdyło - Joanna Sakowicz/ Monika Schneider (nst)
w/o

 

II turniej
Termin: 17-21 lipca
Miejsce: Toruń, korty SKS Start-Wisła
Sędzia naczelny: Hubert Rynkowski
Maciej Borowiak (SKT Szamotuły – Dawid Olejniczak (AZS-MKS Łódź)
4:6, 6:4, 6:1
Monika Schneider (nst) – Maria Bogucka (SKT Sopot)
6:3, 2:6, 6:0

 

III turniej - międzynarodowy
Termin: 6-12 sierpnia
Miejsce: Katowice, korty TKS Budowlani
Sędzia naczelny: Tomasz Pazik
Dmitrij Vlasov – Filip Urban (Atrii Wałbrzych)
6:3, 6:2
Lenka Karychkova – Dina Milosević (Jugosławia)
7:5, 1:6, 6:2
Jarosław Walkiewicz/ Wojciech Wilczak (Slavia Ruda Śląska) – Andrzej Grusiecki (SKT Sopot)/ Tomasz Sarnecki (Legia Warszawa)
6:2, 3:6, 7:6


IV turniej Masters
Termin: 4-7 września
Miejsce: Warszawa, korty WKT Mera
Piotr Dzikiewicz (Stanley Białystok) – Przemysław Zawiła
6:0, 7:5
Monika Schneider (nst)– Magdalena Wojdyło (Olsza Kraków)
0:6, 6:4, 6:1
Adam Kot (AZS-PW Warszawa)/ Łukasz Wodnicki (SKT Szczecin) – Andrzej Grusiecki (SKT Sopot)/ Tomasz Sarnecki (Legia Warszawa)
Nie rozegrano

Gra podwójna dziewcząt nie została dokończona z powodu opadów deszczu.
Skrzaty
I turniej
Termin: 19-23 maja
Miejsce: Łódź, korty MKT
Sędzia naczelny: Wiesław Kozica
Robert Godlewski (Gorzów) – Sandro Kuridze (ST Tiebreak Warszawa)
6:3, 6:2
Joanna Sakowicz (Wawel Kraków) – Sylwia Domańska (DTT Dąbrowa Górnicza)
7:5, 6:2
Sandro Kuridze/ Artur Urzykowski (obaj ST Tiebreak Warszawa) – Przemysław Sobczak (Posnania)/ Maciej Tomaszewski (SKT Szamotuły)
6:2, 6:2
Monika Krauze (SKT Sopot)/ Joanna Sakowicz - Sylwia Domańska/ Małgorzata Sidorowska (nst)
6:0, 7:5

 

II turniej
Termin: 11-17 lipca
Miejsce: Toruń, korty Start-Wisła
Sędzia naczelny: Hubert Rynkowski
Tomasz Malmiga (DTT Dąbrowa Górnicza) – Adam Chadaj (RKS Okęcie Warszawa)
6:3, 6:3
Joanna Sakowicz (Wawel Kraków) – Sylwia Domańska (DTT Dąbrowa Górnicza)
w/o
Tomasz Malmiga/ Bojan Szumański (obaj DTT Dąbrowa Górnicza) - Piotr Banaś (KKS Bielsko-Biała)/ Tomasz Kondej (Stanley Białystok)
7:5, 6:3
Monika Krauze (SKT Sopot)/ Joanna Sakowicz - Anna Poturalska (Olimpia Poznań)/ Justyna Pacelt (Legia Warszawa)
w/o

 

III turniej – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski U12
Termin: 21-23 sierpnia
Miejsce: Kraków
Tomasz Malmiga (DTT Dąbrowa Górnicza) - Adam Chadaj (RKS Okęcie Warszawa)
6:3, 6:0
Sylwia Domańska (DTT Dąbrowa Górnicza) – Anna Poturalska (Olimpia Poznań)
6:2, 7:5
Tomasz Malmiga/ Bojan Szumański (obaj DTT Dąbrowa Górnicza) - Artur Urzykowski (ST Tiebreak Warszawa)/ Marek Gębicki (MKT Łódź)
6:3, 6:2
Sylwia Domańska/ Małgorzata Sidorowska (Mera Warszawa) - Justyna Pacelt (Legia Warszawa)/ Agata Kubica (Mera Warszawa)
6:0, 6:0

 

IV turniej Masters
Termin: 5-7 września
Miejsce: Warszawa, korty WKT Mera

Adam Chadaj (RKS Okęcie Warszawa) – Tomasz Malmiga (DTT Dąbrowa Górnicza)
3:0, ret
Joanna Sakowicz (Wawel Kraków) – Anna Poturalska (Olimpia Poznań)
6:4, 4:6, 6:3
Adam Chadaj/ Michał Wojnar (Wawel Kraków) – Piotr Banaś (KKS Bielsko-Biała)/ Tomasz Kondej (Stanley Białystok)
6:3, 6:3
Debla dziewcząt nie rozgrywano
 
Powrót do listy