Powrót do listy
1995
< Zobacz poprzedniZobacz następny >
Młodzicy
I turniej
Termin: 22-26 maja
Miejsce: Katowice, korty TKS Budowlanych
Tomasz Zabrocki (AZS-MKS Łódź) – Błażej Tondel (KKT Wrocław)
6:4, 6:1
Agnieszka Abram (WKT Mera Warszawa) – Karolina Sądaj (KS Mostostal Zabrze)
6:3, 6:3
Radosław Nijaki/ Tomasz Zabrocki – Wojciech Olsza/ Paweł Polcyn
3:6, 6:0, 6:3
Agnieszka Abram/ Monika Gieczys (MDK Szczecinek) – Anna Dolińska/ Dorota Żaboklicka (obie Legia Warszawa)
6:0, 6:1

 

II turniej
Termin: 17-20 czerwca
Miejsce: Kraków, korty Olszy
Błażej Tondel (KKT Wrocław) – Marcin Matkowski (AZS-MKS Łódź)
6:1, 4:6, 6:2
Monika Gieczys (MDK Szczecinek) – Ewelina Skaza (Legia Warszawa)
6:4, 6:0
Marcin Matkowski/ Sebastian Rutka (Nadwiślan Kraków) – Tomasz Bednarek (AZS-MKS Łódź)/ Michał Kwiecień (Mera Warszawa)
6:4, 7:5
Monika Gieczys/ Ewelina Skaza – Patrycja Hubl (Legia Warszawa)/ Agata Cioroch (nst Mława)
7:5, 3:0 ret

 

III turniej
Termin: 7-9 lipca
Miejsce: Toruń, korty Start-Wisła
Błażej Tondel (KKT Wrocław) – Marcin Matkowski (AZS-MKS Łódź)
6:3, 6:3
Magdalena Wojdyło (Olsza Kraków) – Martyna Kandel (ST Olik Gdańsk)
1:6, 6:4, 6:2
Paweł Polcyn (PKT Pobiedziska)/ Błażej Tondel – Tomasz Bednarek (AZS-MKS Łódź)/ Michał Kwiecień (Mera Warszawa)
6:1, 6:2
Dagmara Bednarczyk/ Anna Dolińska (obie Legia Warszawa) – Martyna Kandel/ Magda Kester (obie ST Olik Gdańsk)
6:4, 6:2

 

IV turniej
Termin: 24-27 lipca
Miejsce: Łódź, korty MKT
Marcin Matkowski (AZS-MKS Łódź) - Błażej Tondel (KKT Wrocław)
6:3, 6:2
Magdalena Wojdyło (Olsza Kraków) – Karolina Sądaj (KS Mostostal Zabrze)
6:4, 7:5
Sebastian Rutka (Nadwiślan Kraków)/ Marcin Matkowski – Adam Potocki (Orkan Łódź)/ Błażej Tondel
4:6, 7:6(6), 7:6(5)
Martyna Kandel/ Magda Kester (obie ST Olik Gdańsk) – Marta Malinowska (MKT Łódź)/ Anna Zubrzycka (ŁKS Łódź)
6:4, 6:0

 

V turniej Masters
Termin: 8-12.08
Miejsce: Warszawa, korty WKT Mera

Tomasz Zabrocki (AZS-MKS Łódź) – Błażej Tondel (KKT Wrocław)
3:6, 6:1, 6:4
Martyna Kandel (ST Olik Gdańsk) – Marta Malinowska (MKT Łódź)
6:4, 6:3
Sebastian Rutka (Nadwiślan Kraków)/ Tomasz Zabrocki – Marcin Gołąb (MAG-AS Jawor)/ Błażej Tondel
6:2, 6:7(2), 6:2
Marta Malinowska/ Marta Sobolewska (SKT Szczecin) – Marta Kupka/ Karolina Sądaj (obie Mostostal Zabrze)
6:4, 6:2
Skrzaty
I turniej
Termin: 21-25 maja
Miejsce: Katowice, korty TKS Budowlani
Turniej nie odbył się z powodu ciągłych opadów deszczu.
 
II turniej
Termin: 13-20 czerwca
Miejsce: Kraków, korty KKS Olsza
Jakub Kmita (Start-Wisła Toruń) - ???
???
Monika Schneider (nst Siedlce) - ???
???
Aleksander Charpantidis/ Alfred Zachwiej - ???
???
Agnieszka Olchawa (KS Mostostal Zabrze)/ Anna Rynarzewska (BTT Bydgoszcz) - ???
???

 

III turniej
Termin: 3-6 lipca
Miejsce: Toruń, korty SKS Start-Wisła
Aleksander Charpantidis (KKT Wrocław) – Paweł Lewandowski (DTT Dąbrowa Górnicza)
6:1, 6:2
Monika Schneider (nst Siedlce) – Anna Rynarzewska (BTT Bydgoszcz)
6:2, 6:1
Aleksander Charpantidis/ Przemysław Pawlak (ITT Inowrocław) – Jakub Kmita/ Szymon Deręgowski (obaj Start-Wisła Toruń)
7:6(4), 6:4
Agnieszka Olchawa (KS Mostostal Zabrze)/ Anna Rynarzewska – Maja Dobrowolska (STT Szczecinek)/ Anna Szyperska (MTT MOSiR Zielona Góra)
3:6, 6:4, 6:2

 

IV turniej
Termin: 21-24 lipca
Miejsce: Łódź, korty MKT
Jakub Kmita (Start Wisła Toruń) - Aleksander Charpantidis (KKT Wrocław)
6:4, 7:5
Monika Schneider (nst Siedlce) – Joanna Sakowicz (Wawel Kraków)
6:1, 6:3
Dawid Olejniczak/ Bartosz Sadowski (obaj AZS MKS Łódź) – Jakub Kmita/ Alfred Zachwiej (KS Warszawianka)
6:2, 6:1
Monika Schneider/ Anna Dziubłowska (Bug Wyszków) – Agnieszka Olchawa (KS Mostostal Zabrze)/ Anna Rynarzewska (BTT Bydgoszcz)
6:4, 6:3

 

V turniej Masters
Termin: 8-12.08
Miejsce: Warszawa, korty WKT Mera

Aleksander Charpantidis (KKT Wrocław) – Paweł Lewandowski (DTT Dąbrowa Górnicza)
6:1, 6:2
Monika Schneider (nst Siedlce) – Joanna Sakowicz (Wawel Kraków)
6:3, 6:3
Aleksander Charpantidis/ Alfred Zachwiej (KS Warszawianka) – Paweł Lewandowski/ Tomasz Malmiga (obaj DTT Dąbrowa Górnicza)
6:1, 6:0
Monika Schneider/ Anna Dziubłowska (Bug Wyszków) – Agnieszka Olchawa (Mostostal Zabrze)/ Anna Rynarzewska (BTT Bydgoszcz)
6:3, 6:2
Powrót do listy