Powrót do listy
1995 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Juniorzy / Juniorki do lat 16-tu - rocznik 1979 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Filip Anioła

80

AZS Poznań

1.

Anna Żarska

79

STKS Kędzierzyn Koźle

2.

Tomasz Wawrzyniak

79

KKS Goplania Inowrocław

2.

Ewa Radzikowska

79

KS Energetyk Gryfino

3.

Jakub Iłowski

80

KKS Bielsko Biała

3.

Katarzyna Strączy

79

SKS Nadwiślan Kraków

4.

Kamil Lewandowicz

79

WKT Mera Warszawa

4.

Patrycja Bandurowska

80

KS Górnik Bytom

5.

Maciej Diłaj

79

GTT Lechia Gdańsk

5.

Agata Kurowska

80

KS Mostostal Zabrze

6.

Tomasz Mossakowski

79

SKS Warszawianka

6.

Agnieszka Abram

81

WKT Mera Warszawa

7.

Michał Domański

79

CWKS Legia Warszawa

7.

Aleksandra Durska

80

PKT Pobiedziska

8.

Tomasz Zarzeczny

79

CWKS Legia Warszawa

8.

Kaja Korczowska

79

KKT Wrocław

9.

Michał Kałużny

79

MKT Łódź

9.

Tatiana Wietrzykowska

80

KS Energetyk Gryfino

10.

Jakub Grzesło

79

KKS Olsza Kraków

10.

Marlena Maciołek

79

SKT Szamotuły

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1981 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Tomasz Zabrocki

81

AZS MKS Łódź

1.

Agnieszka Abram

81

WKT Mera Warszawa

2.

Błażej Tondel

81

KKT Wrocław

2.

Monika Gieczys

81

MDK Szczecinek

3.

Radosław Nijaki

82

MTT MOSiR Zielona Góra

3.

Martyna Kandel

82

ST Olik Gdańsk

4.

Paweł Danielski

81

CWKS Legia Warszawa

4.

Magdalena Mrozek

81

KKS Bielsko-Biała

5.

Jędrzej Żarski

81

STKS Kędzierzyn Koźle

5.

Ewelina Skaza

82

CWKS Legia Warszawa

6.

Łukasz Szałkucki

81

CWKS Legia Warszawa

6.

Agata Anioła

83

AZS Poznań

7.

Marcin Matkowski

81

AZS MKS Łódź

7.

Małgorzata Frączkiewicz

81

WKT Mera Warszawa

8.

Adam Narczewski

81

SKT Sopot

8.

Karolina Sądaj

82

KS Mostostal Zabrze

9.

Oskar Baranowski

81

TS Olimpia Poznań

9.

Dorota Żaboklicka

81

CWKS Legia Warszawa

10.

Sebastian Rutka

81

KS Nadwiślan Kraków

10.

Ewelina Szypura

82

ITT Inowrocław

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1983 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Aleksander Charpantidis

83

KKT Wrocław

1.

Agata Anioła

83

AZS Poznań

2.

Maciej Borowiak

83

SKT Szamotuły

2.

Anna Rynarzewska

83

BTT Bydgoszcz

3.

Tomasz Malmiga

84

DTT Dąbrowa Górnicza

3.

Joanna Sakowicz

84

Wawel Kraków

4.

Jakub Kmita

83

SKS Start-Wisła Toruń

4.

Monika Schneider

83

nst Siedlce

5.

Marek Wiktor

83

Witen Gdańsk

5.

Anna Dziubłowska

83

Bug Wyszków

6.

Przemysław Pawlak

83

ITT Inowrocław

6.

Joanna Żyndżo

83

ŁKS Łódź

7.

Konrad Matyas

83

Wawel Kraków

7.

Agnieszka Olchawa

83

KS Mostostal Zabrze

8.

Marek Czarnecki

83

GTT Lechia Gdańsk

8.

Sylwia Wojtala

83

CzTT Częstochowa

9.

Dawid Olejniczak

83

AZS MKS Łódź

9.

Julia Walicka

83

SKT Sopot

10.

Paweł Lewandowski

83

DTT Dąbrowa Górnicza

10.

Sylwia Domańska

84

KS Mostostal Zabrze

Krasnale / Krasnalki - rocznik 1985 i młodsi – lista pomocnicza

Chłopcy

Dziewczęta

1-2.

Robert Fiszer

85

SKT Sopot

1.

Natalia Organista

85

BTT Bydgoszcz

 

Tomasz Kondej

85

TS Stanley Białystok

2.

Anna Parzyńska

85

MKT Trzebinia

3.

Piotr Banaś

85

KKS Bielsko-Biała

3.

Marta Marchlik

86

KS Energetyk Gryfino

4.

Jakub Reda

85

CWKS Legia Warszawa

4.

Anna Frymus

85

AZS AWF Wrocław

5.

Tomasz Ginter

85

ST Ginter Warszawa

5.

Katarzyna Gawron

85

MKT Trzebinia

6.

Piotr Marszałek

85

ST Tiebreak Warszawa

6.

Aneta Turaj

85

Nst Dąbrowa Górnicza

7.

Jan Trzaska

85

KKT Wrocław

7.

Maria Braniecka

85

Tenis Fan Legnica

8.

Marcin Tycner

85

BKS Polonia Bydgoszcz

8.

Karolina Kosińska

86

AZS PW Warszawa

9.

Rafał Mikulski

85

TT Ostrów Wlkp.

9.

Magda Kujawska

85

AZS PW Warszawa

10.

Bartosz Parzyński

86

ChKT Chrzanów

10.

Aleksandra Gąsiorowska

86

Milanówek

Powrót do listy