Powrót do listy
1994
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Silcon Cup

Kategoria: ITF 10 (pula nagród 10.000 usd)
Termin:
16-22 maja
Miejsce: Katowice, korty TKS Budowlani
Sędzia naczelny: Dorota Strzałkowska
Dyrektor turnieju: Marek Kwaśnicki

Elizabeth Habeler (Austria) – Lenka Cenkova (Czechy)
6:1, 6:4
Lenka Cenkova/ Alena Vaskova (obie Czechy) – Zsuzsanna Nemsakova/ Nora Kovarczikova (obie Czechy)
w/o

Pebex Cup

Kategoria: ITF 10 (pula nagród 10.000 usd)
Termin:
23-29 maja
Miejsce: Łodź, korty MKT
Sędzia naczelny: ???
Dyrektor turnieju: ???

Talina Beiko (Ukraina) – Ann Kremer (Luksemburg)
6:4, 6:2
Valentina Solari/ Valeria Strappa (obie Argentyna) – Eugenia Kulikovskaya (Rosja)/ Natalia Nemchinova (Ukraina)
6:3, 5:7, 6:4

Spring Bowl

Kategoria: ITF 10 (pula nagród 10.000 usd)
Termin:
30 maja – 5 czerwca
Miejsce: Bytom, korty KS Górnik
Sędzia naczelny: Dorota Strzałkowska
Dyrektor turnieju: Wojciech Radomski

Karolina Petrikova (Czechy) – Sylwia Rynarzewska (Polska)
6:2, 6:0
Eugenia Kulikowskaja (Rosja)/ Natalia Nemchinowa (Ukraina) – Talina Beiko/ Tania Tsigani (obie Ukraina)
6:2, 3:6, 6:2

Stomil Cup

Kategoria: ITF 10 (pula nagród 10.000 usd)
Termin:
11-17 lipca
Miejsce: Olsztyn, korty AZS
Sędzia naczelny: Anna Wagner
Dyrektor turnieju: Mariusz Koczkodon

Henrietta Nagyova (Słowacja) – Magdalena Grzybowska (Polska)
6:4, 2:6, 6:4
Mariella Bruens/ Amanda Hopmans (obie Holandia) - Henrietta Nagyova/ Corina Morariu (USA)
6:4, 5:7, 7:5

Polish Open by PROKOM

Kategoria: ITF 75 (pula nagród 75 000 USD)
Termin: 1-7 sierpnia
Miejsce: Sopot, korty SKT
Sędzia naczelny: ???
Dyrektor turnieju: Ryszard Krauze

Tatiana Ignatiewa (Białoruś) – Sandra Dopfer (Austria)
2:6, 6:3, 6:1
Janette Husárová / Radka Zrubáková (obie Słowacja) – Patrícia Marková / Katarína Studeníková (obie Słowacja)
6:2, 7:5

Solo Cup

Kategoria: ITF 10 (pula nagród 10.000 usd)
Termin:
8-14 sierpnia
Miejsce: Szczecin, korty przy ulicy Wojska Polskiego
Sędzia naczelny: ???
Dyrektor turnieju: Stanisław Siewiński

Magdalena Grzybowska (Polska) – Alena Vaskova (Czechy)
7:6(6), 6:2
Monika Kratochvilova/ Martina Hautova (obie Czechy) – Eva Erbova/ Lucie Steflova (obie Czechy)
6:2, 0:6, 7:5
Powrót do listy