Powrót do listy
1994
< Zobacz poprzedniZobacz następny >
Młodzicy
I turniej
Termin: 20-24 maja
Miejsce: Katowice, korty Budowlani
Jakub Iłowski (KKS Bielsko-Biała) – Adrian Adamski (Budowlani Katowice)
6:2, 6:3
Patrycja Bandurowska (Górnik Bytom) – Agnieszka Abram (Mera Warszawa)
7:6(1), 6:2
Jakub Iłowski/ Sebastian Rutka (Nadwiślan Kraków) – Jędrzej Żarski (TKS Kędzierzyn Koźle)/ Patryk Falkowski (Górnik Bytom)
6:4, 6:1
Katarzyna Chrobok (Start Zakopane)/ Maja Klonowska (Mera Warszawa) – Joanna Biskupska (MOSiR Pabianice)/Joanna Komorek (ŁKS Łódź)
6:3, 6:4

 

II turniej
Termin: 1-5 czerwca
Miejsce: Kraków, korty KKS Olsza
Jakub Rękoś (AZS Poznań) – Sebastian Trojan (ŁTT Łabędy)
6:4, 7:6(3)
Aleksandra Durska (PKT Pobiedziska) – Katarzyna Chrobok (Start Zakopane)
6:4, 6:7(6), 6:0
Sebastian Rutka (Nadwiślan Kraków)/ Paweł Wykrzykowski (SKT Sopot) – Jan Paradowski (Nadwiślan Kraków)/ Janusz Pietraszek (Olsza Kraków)
7:6(6), 7:6(2)
Agnieszka Abram (Mera Warszawa)/ Patrycja Bandurowska (Górnik Bytom) – Ewa Kłeczek (Olsza Kraków)/ Magdalena Mrozek (KKS Bielsko-Biała)
6:3, 6:3

 

III turniej
Termin: 13-17 czerwca
Miejsce: Bytom, korty Górnika
Adrian Adamski (Budowlani Katowice) - Jędrzej Żarski (TKS Kędzierzyn Koźle)
6:4, 6:3
Magdalena Mrozek (KKS Bielsko-Biała) – Martyna Misztalska (CzTT Częstochowa)
3:6, 6:0, 6:2
Andrzej Chmiel (Olsza Kraków)/ Roman Hersztek (DTT Dąbrowa Górnicza) - Adrian Adamski/Wojciech Olsza (GTT Katowice)
6:3, 7:6(5)
Ewelina Augustyniak/ Patrycja Bandurowska (obie Górnik Bytom) – Joanna Biskupska (MOSiR Pabianice)/ Joanna Komorek (ŁKS Łódź)
6:1, 7:5

 

IV turniej
Termin: 2-6 sierpnia
Miejsce: Łódź, korty MKT
Krzysztof Długi (Zagłębie Lubin) – Jędrzej Żarski (TKS Kędzierzyn Koźle)
6:3, 6:3
Patrycja Bandurowska (Górnik Bytom) – Monika Gieczys (MDK Szczecinek)
6:4, 6:3
Krzysztof Długi/ Bartosz Dąbrowski (KKT Wrocław) – Oskar Baranowski (AZS Poznań)/ Paweł Polcyn (PKT Pobiedziska)
6:2, 6:3
Joanna Biskupska (MOSiR Pabianice)/ Joanna Komorek (ŁKS Łódź) - Ewa Kłeczek (Olsza Kraków)/ Magdalena Mrozek (KKS Bielsko-Biała)
1:6, 6:4, 6:2

 

V turniej Masters
Termin: 25-28 sierpnia
Miejsce: Warszawa, korty WKT Mera

Brak wyników

Skrzaty
I turniej
Termin: 21-24 lipca
Miejsce: Toruń, korty SKS Start-Wisła
Łukasz Pelowski (KKS Goplania Inowrocław) – Łukasz Kubot (MKS Zagłębie Lubin)
6:2, 6:4
Ewelina Skaza (Legia Warszawa) – Karolina Sądaj (KS Mostostal Zabrze)
7:5, 1:6, 6:3
Marcin Gołąb (MAG-AS Jawor)/ Jakub Puchalski (PKT Pobiedziska)– Jakub Kmita/ Tomasz Byra (SKS Start-Wisła Toruń)
3:6, 6:2, 6:2
Martyna Kandel/ Ewelina Skaza – Zofia Sobolewska/ Magdalena Wojdyło
w/o

 

II turniej
Termin: 11-14 sierpnia
Miejsce: Sopot, korty SKT
Radosław Nijaki (MTT MOSiR Zielona Góra) – Marcin Gołąb (MAG-AS Jawor)
6:1, 6:4
Magdalena Wojdyło (KKS Olsza Kraków) - Karolina Sądaj (KS Mostostal Zabrze)
6:4, 7:5
Andrzej Grusiecki (SKT Sopot)/ Radosław Nijaki - Marcin Gołąb/ Jakub Puchalski (PKT Pobiedziska)
6:1, 6:4
Martyna Kandel (ST Olik Gdańsk)/ Ewelina Skaza (Legia Warszawa) - Karolina Sądaj/ Monika Schneider (MKS Pogoń Siedlce)
w/o


III turniej Masters
Termin: 25-28 sierpnia
Miejsce: Warszawa, korty WKT Mera

Brak wyników

Powrót do listy