Powrót do listy
1994 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Juniorzy / Juniorki do lat 16-tu - rocznik 1978 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Maciej Domka

78

SKS Warszawianka

1.

Magdalena Grzybowska

78

KKS Olsza Kraków

2.

Artur Tomaszewski

78

GKS Górnik Wesoła

2.

Katarzyna Strączy

79

SKS Nadwiślan Kraków

3.

Borys Czarnecki

78

KKS Bielsko-Biała

3.

Dominika Olszewska

78

MKT Łódź

4.

Krystian Pfeiffer

78

MKT Bolesławiec

4.

Monika Maj

78

nst

5.

Piotr Szczepanik

78

SKS Warszawianka

5.

Karolina Głowacka

78

CWKS Legia Warszawa

6.

Rafał Jurowski

78

KKT Wrocław

6-7.

Agata Kurowska

80

KS Mostostal Zabrze

7.

Wojciech Piękoś

78

KS Górnik Bytom

 

Anita Mizerska

79

CWKS Legia Warszawa

8.

Filip Anioła

80

AZS Poznań

8.

Patrycja Bandurowska

80

KS Górnik Bytom

9.

Tomasz Wawrzyniak

79

KKS Goplania Inowrocław

9.

Magdalena Rejniak

78

ST Tiebreak Warszawa

10.

Aleksander Gajos

78

TKS Budowlani Katowice

10.

Magdalena Caruk

78

CWKS Legia Warszawa

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1980 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Adrian Adamski

80

TKS Budowlani Katowice

1.

Agata Kurowska

80

KS Mostostal Zabrze

2.

Łukasz Grzegorzek

80

KS Polonia Nysa

2.

Patrycja Bandurowska

80

KS Górnik Bytom

3.

Jakub Iłowski

80

KKS Bielsko-Biała

3.

Katarzyna Chrobok

80

SKS Start Zakopane

4.

Krzysztof Długi

80

MKS Zagłębie Lubin

4.

Magdalena Mrozek

81

KKS Bielsko-Biała

5.

Jędrzej Żarski

81

STKS Kędzierzyn Koźle

5.

Joanna Biskupska

80

nst

6-7.

Bartosz Dąbrowski

80

KKT Wrocław

6.

Agnieszka Abram

81

WKT Mera Warszawa

 

Łukasz Pluta

80

ZTT Złotoryja

7-8.

Paulina Janus

80

WKT Mera Warszawa

8.

Łukasz Mazur

80

MTT MOSiR Zielona Góra

 

Marta Jędrzejak

80

SKT Sieradz

9.

Jakub Rekoś

80

AZS Poznań

9.

Martyna Misztalska

80

CzTT Częstochowa

10.

Błażej Tondel

81

KKT Wrocław

10.

Maja Klonowska

80

WKT Mera Warszawa

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1982 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Radosław Nijaki

82

MTT MOSiR Zielona Góra

1.

Ewelina Skaza

82

CWKS Legia Warszawa

2.

Tomasz Sarnecki

82

CWKS Legia Warszawa

2.

Magdalena Wojdyło

82

KKS Olsza Kraków

3.

Wojciech Wilczak

82

KS Slavia Ruda Śląska

3.

Karolina Sądaj

82

KS Mostostal Zabrze

4.

Łukasz Pelowski

82

KKS Goplania Inowrocław

4.

Martyna Kandel

82

nst Gdynia

5.

Piotr Dzikiewicz

82

CWKS Legia Warszawa

5.

Monika Schneider

83

MKS Pogoń Siedlce

6.

Łukasz Kubot

82

MKS Zagłębie Lubin

6.

Hanna Zborowska

82

KS Spójnia Warszawa

7.

Andrzej Grusiecki

82

SKT Sopot

7.

Agata Anioła

83

AZS Poznań

8.

Przemysław Zawiła

82

KS Mostostal Zabrze

8.

Katarzyna Porada

82

PKT Pobiedziska

9.

Jarosław Walkiewicz

82

GTT Katowice

9.

Marta Koszmider

82

MKT Łódź

10.

Marcin Gołąb

82

MAG-AS Jawor

10.

Zofia Sobolewska

82

KKS Olsza Kraków

Krasnale / Krasnalki - rocznik 1984 i młodsi – lista pomocnicza

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Tomasz Malmiga

84

DTT Dąbrowa Górnicza

1.

Sylwia Domańska

84

nst Dąbrowa Górnicza

2.

Marcin Szymczak

84

FAN Legnica

2.

Anna Idczak

84

KKS Goplania Inowrocław

3.

Bojan Szumański

84

Odra Opole

3.

Dagmara Wandycz

84

GKT Głogów

4.

Jakub Kozicki

84

nst Mogilno

4.

Anna Studzińska

84

ITT Inowrocław

5.

Przemysław Juchacz

84

KKS Goplania Inowrocław

5.

Magdalena Lewandowska

84

KKS Goplania Inowrocław

6-7.

Adam Chadaj

84

RKS Okęcie Warszawa

6.

Bogumiła Kretowicz

84

Posnania Poznań

 

Tomasz Grygoruk

84

AZS Olsztyn

7.

Anna Poturalska

84

ITT Inowrocław

8.

Michał Piotrowski

84

SKT Sopot

8-9.

Marta Klimaszewska

84

CWKS Legia Warszawa

9.

Kamil Kazimierski

84

KKT Wrocław

 

Anna Parzyńska

85

MKT Trzebinia

10.

Maciej Tomaszewski

84

SKT Szamotuły

10.

Joanna Wasilewska

84

nst Włocławek

Powrót do listy