Powrót do listy
1993
Zobacz następny >
I edycja była rozgrywana tylko w kategorii młodzików.
 
I turniej
Termin: 27-30 maja
Miejsce: Katowice, korty GTT
Tomasz Wawrzyniak (KKS Goplania Inowrocław) – Maciej Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)
6:4, 6:3
Paulina Janus (WKT Mera Warszawa) – Olga Rejniak (nst Warszawa)
6:3, 6:4
Tomasz Wawrzyniak/ Maciej Diłaj – Jakub Iłowski (KKS Bielsko-Biała)/ Jakub Bobrzyński (Nadwiślan Kraków)
6:4, 7:5
Monika Brzuskiewicz (SKS Start-Wisła Toruń)/ Patrycja Bandurowska (Górnik Bytom) – Justyna Świtała (OKS Odra Opole)/ Tatiana Wietrzykowska (KS Energetyk Gryfino)
6:2, 4:6, 7:6(4)

II turniej
Termin: 10-13 czerwca
Miejsce: Sopot, korty SKT
Tomasz Wawrzyniak (KKS Goplania Inowrocław) – Maciej Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)
6:1, 6:0
Monika Brzuskiewicz (SKS Start-Wisła Toruń) – Paulina Janus (WKT Mera Warszawa)
6:2, 6:3
Tomasz Wawrzyniak/ Maciej Diłaj – Michał Kałużny (MKT Łódź)/ Maciej Woźniak (ŁKS Łódź)
4:6, 6:1, 6:3
Monika Brzuskiewicz/ Patrycja Bandurowska (Górnik Bytom) – Agnieszka Abram/ Paulina Janus (obie Mera Warszawa)
7:5, 6:2
Tatiana Wietrzykowska/ Maciej Knap (oboje Energetyk Gryfino) – Patrycja Bandurowska (KS Górnik Bytom)/Maciej Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)
9:5

III turniej
Termin: 19-21 czerwca
Miejsce: Łódź, korty
Maciej Diłaj (GTT Lechia Gdańsk) – Kamil Lewandowicz (WKT Mera Warszawa)
6:3, 5:7, 6:1
Paulina Janus (WKT Mera Warszawa) – Agata Kurowska (KS Mostostal Zabrze)
7:5, 6:4
Maciej Diłaj/ Jakub Bobrzyński (Nadwiślan Kraków) – Michał Kałużny (MKT Łódź)/ Daniel Prokopiuk (KS Warszawianka)
6:0, 7:6(6)
Agnieszka Abram/ Paulina Janus (obie Mera Warszawa) – Patrycja Bandurowska/ Sabina Kochan (obie Górnik Bytom)
6:2, 6:4

IV turniej Masters
Termin: 5-8 września
Miejsce: Warszawa, korty WKT Mera
Tomasz Wawrzyniak (KKS Goplania Inowrocław) – Maciej Diłaj (GTT Lechia Gdańsk)
6:2, 3:6, 6:1
Monika Brzuskiewicz (SKS Start-Wisła Toruń) – Paulina Janus (WKT Mera Warszawa)
6:1, 6:3
Tomasz Wawrzyniak/ Maciej Diłaj – Tomasz Romanowski (MKT Łódź)/ Maciej Woźniak (ŁKS Łódź)
7:6, 6:7, 6:3
Monika Brzuskiewicz/ Patrycja Bandurowska (Górnik Bytom) - Agnieszka Abram/ Paulina Janus (obie Mera Warszawa)
4:6, 7:5, 6:1

Powrót do listy