Powrót do listy
1993 Seniorzy
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Wyniki końcowe - DMP kobiet

I miejsce: SKT Sopot
Magdalena Mróz, Katarzyna Teodorowicz, Helena Marczij, Ewa Grusiecka, Alina Wyganowska.
II miejsce: GKS Olimpia Poznań
Beata Gumuła, Karolina Bułat, Monika Podsiadło, Małgorzata Galicka, Urszula Dota.
III miejsce: Energetyk Gryfino
Elena Koutchouk, Sylwia Czopek, Monika Drumlak, Ewa Radzikowska, Agnieszka Knap, Katarzyna Kotula, Magdalena Podleśna, Tatiana Wietrzykowska
IV miejsce: TKS Szczawno-Zdrój
Monika Gibaszek, Monika Kasianiuk, Agnieszka Babicka, Magdalena Burek, Ludmiła Nowicka, Barbara Hładiak, Marta Lizak.

Wyniki końcowe - DMP Mężczyzn

I miejsce: WKT Mera Warszawa
Maciej Kost, Paweł Ostrowski, Piotr Baranowski, Marcin Maziarczyk, Robert Wójcik, Grzegorz Badurowicz, Artur Niedziela, Ryszard Major, Bartłomiej Kuchta
II miejsce: GKS Olimpia Poznań
Adam Skrzypczak, Dariusz Idasiak, Mariusz Błasik, Grzegorz Garczyński, Tomasz Zarzycki, Dariusz Tomaszewski, Tomasz Politowicz, Sławomir Kerber, Mikołaj Łuczak.
III miejsce: GTT Lechia Gdańsk
Wiktor Bogatyriew, Tomasz Iwański, Maciej Pieczonka, Radosław Szymanik, Lech Bieńkowski, Arkadiusz Górski, Rafał Górski, Paweł Bednarczyk, Aleksander Kaczmarek, Maciej Lubiak, Jarosław Fiedorowicz.
IV miejsce: GKS Naprzód Rydułtowy
Lech Sidor, Beniamin Budziak, Krzysztof Gańszczyk, Bartłomiej Dąbrowski, Paweł Rynczarski, Ryszard Bąk, Krzysztof Długosz.
V miejsce: SKT Sopot
Eugeniusz Samsonow, Marcin Kamrowski, Tomasz Pawlak, Michał Gawłowski, Adam Zaorski, Marcin Stanglewicz, Michał Olbrychski, Michał Chmela, Bartłomiej Antczak.
VI miejsce: ZTT Złotoryja
Mariusz Zieliński, Marcin Gęsikowski, Artur Kurasz, Konrad Rajczakowski, Marcin Kościuk, Łukasz Pluta, Mariusz Czernatowicz, Jacek Kuczyński.

Organizacja rozgrywek

Ekstraklasa: 12 drużyn podzielonych na dwie grupy;
I tura: rozgrywki w grupach wg formuły każdy z każdym.
II tura: Finał A – 6 drużyn po trzy najlepsze z każdej grupy. Rozgrywki wg formuły każdy z każdym z zaliczeniem punktów z tury I.
Pozostałe drużyny walczą w finale B o utrzymanie się w ekstraklasie.

Formuła spotkania

Ekstraklasa męska: 9 gier (9 punktów): 6 x S, 3 x D
Ekstraklasa żeńska: 6 gier (6 punktów): 4 x S, 2 x D

Powrót do listy