Powrót do listy
1992 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Juniorzy / Juniorki do lat 16-tu - rocznik 1976 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Rafał Górski

76

GTT Lechia Gdańsk

1.

Magdalena Grzybowska

78

KKS Olsza Kraków

2.

Piotr Chmielewski

76

MKT Łódź

2.

Olga Rembielińska

77

MKT Łódź

3.

Dariusz Bandurowski

76

KS Górnik Bytom

3.

Joanna Gozdek

78

MKT Łódź

4.

Michał Chmela

77

SKT Sopot

4.

Anna Żarska

79

TKS Kędzierzyn Koźle

5.

Artur Idzik

77

MKT Trzebinia

5.

Dominika Gerwin

77

SKT Sopot

6.

Bartłomiej Sztąpka

76

KS Górnik Bytom

6.

Dorota Głowacka

77

WKT Mera Warszawa

7.

Jan Marcinkowski

76

KS Warta Poznań

7.

Dominika Olszewska

78

MKT Łódź

8.

Maciej Lubiak

76

GTT Lechia Gdańsk

8.

Monika Woźniewska

77

MKT Łódź

9.

Dariusz Bukowski

76

KS Mostostal Zabrze

9.

Monika Kasianiuk

77

SKS Zagłębie Wałbrzych

10.

Artur Rusiecki

76

CWKS Legia Warszawa

10.

Ewa Grusiecka

78

SKT Sopot

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1978 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Rafał Jurowski

78

KKT Energomontaż Wrocław

1.

Ewelina Mikołajczyk

79

MKT Bolesławiec

2.

Krystian Pfeiffer

78

MKS Bolesławiec

2.

Agata Odachowska

78

KS Górnik Bytom

3-4.

Borys Czarnecki

78

KKS Bielsko-Biała

3.

Katarzyna Strączy

79

SKS Nadwiślan Kraków

 

Piotr Szczepanik

78

SKS Warszawianka

4.

Dorota Falęta

78

nst

5.

Paweł Żurecki

78

MKT Sponsor Stal Stalowa W.

5.

Magdalena Caruk

78

CWKS Legia Warszawa

6.

Wojciech Piekoś

78

KS Górnik Bytom

6.

Ludmiła Nowicka

78

SKS Zagłębie Wałbrzych

7.

Maciej Domka

78

SKS Varsovia Warszawa

7-8.

Monika Porada

78

LZS Pobiedziska

8.

Wojciech Milewski

78

KS Stal Brzeg

 

Agata Wybraniec

78

CWKS Legia Warszawa

9.

Aleksander Gajos

78

TKS Budowlani Katowice

9-10.

Monika Brzuskiewicz

79

SKS Start Wisła Toruń

10.

Tomasz Wawrzyniak

79

KKS Goplania Inowrocław

 

Dominika Płaza

78

KS Victoria Częstochowa

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1980 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1-2.

Łukasz Grzegorzek

80

MKS Polonia Nysa

1.

Tatiana Wietrzykowska

80

KS Energetyk Gryfino

 

Jakub Iłowski

80

KKS Bielsko-Biała

2.

Marta Jędrzejak

80

MOSiR Sieradz

3-4.

Krzysztof Długi

80

MKS Zagłębie Lubin

3.

Magdalena Kurzacz

80

AZS Olsztyn-Kortowo

 

Tomasz Romanowski

80

MKT Łódź

4.

Marta Szablewska

80

ŁKS Łódź

5.

Jędrzej Żarski

81

TKS Kędzierzyn Koźle

5.

Katarzyna Zielewska

80

MOSiR Sieradz

6.

Łukasz Mazur

80

KS Nafta Zielona Góra

6.

Agata Kurowska

80

KS Mostostal Zabrze

7.

Mariusz Czernatowicz

80

ZTT Złotoryja

7-8.

Patrycja Bandurowska

80

KS Górnik Bytom

8.

Mariusz Fyrstenberg

80

WKT Mera Warszawa

 

Justyna Świtała

80

KS Odra Opole

9.

Łukasz Myrna

80

KKT Energomontaż Wrocław

9.

Justyna Majsnerowicz

80

LTS Legnica

10.

Tomasz Kosmala

80

MOS Wrocław

10.

Agnieszka Abram

81

WKT Mera Warszawa


Powrót do listy