Powrót do listy
1990 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Juniorzy młodsi / Juniorki młodsze - rocznik 1974 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Adam Skrzypczak

74

MKS Zagłębie Lubin

1.

Anna Dracz

74

KKS Olsza Kraków

2.

Janusz Siuda

74

KKS Bielsko-Biała

2.

Dorota Muras

75

ŁKS Łódź

3.

Aleksander Mierzwiński

75

GKS Naprzód Rydułtowy

3.

Katarzyna Malec

75

KS Spójnia Warszawa

4.

Robert Śliwiński

74

SKS Warszawianka

4.

Karolina Bułat

75

GKS Olimpia Poznań

5.

Beniamin Budziak

74

TKS Budowlani Katowice

5-6.

Weronika Herman

75

KS Slavia Ruda Śląska

6.

Michał Gawłowski

75

SKT Sopot

 

Monika Drumlak

76

SKT Społem Szczecin

7.

Rafał Paluch

74

MKS Atrii Wałbrzych

7.

Milena Muras

77

ŁKS Łódź

8.

Paweł Motylewski

75

MKS Zagłębie Lubin

8.

Sylwia Rynarzewska

76

KKS Goplania Inowrocław

9.

Radosław Szymanik

75

BKS Lechia Gdańsk

9.

Anna Moll

74

MKT Łódź

10.

Marek Sobel

74

KS Górnik Bytom

10.

Anna Bek

76

MKT Łódź

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1976 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Mariusz Kur

77

GKS Zagłębie Wałbrzych

1.

Milena Muras

77

MKT Łódź

2.

Dariusz Bandurowski

76

KS Górnik Bytom

2.

Dominika Gerwin

77

BKS Lechia Gdańsk

3.

Artur Idzik

77

KS Górnik Trzebinia Siersza

3.

Magdalena Grzybowska

78

KKS Olsza Kraków

4.

Marcin Zabór

76

FKS Avia Świdnik

4.

Patrycja Gajdzik

77

SKT Społem Szczecin

5.

Piotr Chmielewski

76

MKT Łódź

5.

Monika Maj

78

KKS Bielsko-Biała

6.

Arkadiusz Poteralski

76

KS Górnik Zabrze

6.

Olga Rembielińska

77

ŁKS Łódź

7.

Michał Chmela

77

SKT Sopot

7.

Monika Gibaszek

77

GKS Zagłębie Wałbrzych

8.

Adrian Ludwikiewicz

77

MKT Łódź

8.

Monika Frydlewicz

76

AZS Wrocław

9.

Paweł Gajdzik

76

SKT Społem Szczecin

9.

Zuzanna Borucka

77

SKT Sopot

10.

Seweryn Lejda

76

KS Czarni Rzeszów

10.

Monika Kasianiuk

77

GKS Zagłębie Wałbrzych

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1978 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Krystian Pfeiffer

78

MKS Bolesławiec

1.

Dominika Olszewska

78

MKT Łódź

2.

Wojciech Milewski

78

BKS Piast Brzeg

2.

Joanna Gozdek

78

MKT Łódź

3.

Gracjan Pająk

78

BKS Bielsko-Biała

3.

Ewa Grusiecka

78

SKT Sopot

4.

Rafał Jurowski

78

KKT Energomontaż Wrocław

4.

Anna Żarska

79

STKS Kędzierzyn Koźle

5.

Wojciech Piękoś

78

KS Górnik Bytom

5.

Agnieszka Babicka

78

GKS Zagłębie Wałbrzych

6.

Marcin Kościuk

78

MKS Aurum Złotoryja

6.

Izabella Kowalik

78

GKS Górnik Wieliczka

7.

Piotr Szczepanik

78

SKS Warszawianka

7.

Ewa Radzikowska

79

KS Energetyk Gryfino

8.

Bartłomiej Poczesny

78

SKT Sopot

8.

Agata Odachowska

78

KS Górnik Bytom

9-11.

Maciej Domka

78

KS Elektryczność Warszawa

9.

Aleksandra Bojzan

79

OSiR Sieradz

 

Tomasz Mądrzak

78

KKT Energomontaż Wrocław

10.

Magdalena Caruk

78

CWKS Legia Warszawa

 

Paweł Żurecki

78

ZKS Stal Stalowa Wola

 

 

 

 

Powrót do listy