Powrót do listy
1989 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Juniorzy młodsi / Juniorki młodsze - rocznik 1974 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Janusz Siuda

74

KKS Bielsko-Biała

1.

Barbara Kozyra

74

TKS Budowlani Katowice

2.

Mateusz Klasiński

74

GKS Górnik Wesoła

2.

Anna Moll

74

MKT Łódź

3.

Robert Śliwiński

74

SKS Warszawianka

3.

Dorota Muras

75

ŁKS Łódź

4.

Adam Skrzypczak

74

MKS Zagłębie Lubin

4.

Anna Dracz

74

KKS Olsza Kraków

5.

Rafał Chajdaś

75

KS Polonia Nysa

5.

Katarzyna Malec

75

KS Spójnia Warszawa

6.

Aleksander Mierzwiński

75

KS Górnik Bytom

6.

Monika Rachalewska

74

MKT Łódź

7.

Michał Gawłowski

75

SKT Sopot

7.

Sylwia Rynarzewska

76

KKS Goplania Inowrocław

8.

Marek Sobel

74

KS Górnik Bytom

8.

Joanna Herda

74

AZS AWF Wrocław

9.

Paweł Motylewski

75

MKS Zagłębie Lubin

9.

Agnieszka Dobrosz

74

AZS AWF Wrocław

10.

Maciej Lubiak

76

MZKS Arka Gdynia

10.

Karolina Bułat

75

GKS Olimpia Poznań

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1977 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Michał Chmela

77

SKT Sopot

1.

Patrycja Gajdzik

77

SKT Społem Szczecin

2.

Adrian Ludwikiewicz

77

MKT Łódź

2.

Milena Muras

77

ŁKS Łódź

3.

Artur Idzik

77

KS Górnik Trzebinia Siersza

3.

Dominika Gerwin

77

SKT Sopot

4-5.

Łukasz Łazarz

77

SKS Nadwiślan Kraków

4.

Olga Rembielińska

77

ŁKS Łódź

 

Wojciech Milewski

78

BKS Piast Brzeg

5.

Magdalena Grzybowska

78

SKS Nadwiślan Kraków

6.

Krystian Pfeiffer

78

MKT Bolesławiec

6.

Monika Gibaszek

77

GKS Zagłębie Wałbrzych

7.

Mikołaj Sarzyński

77

KKT Energomontaż Wrocław

7.

Dorota Głowacka

77

RKS Okęcie Warszawa

8.

Krzysztof Owsiak

77

SKS Start Wisła Toruń

8.

Dominika Olszewska

78

MKT Łódź

9-11.

Radosław Karpow

77

KS Energetyk Gryfino

9.

Magdalena Appel

77

KKT Energomontaż Wrocław

 

Cezary Kaczmarek

77

KS Tęcza Kielce

10.

Agnieszka Babicka

78

GKS Zagłębie Wałbrzych

 

Jędrzej Ziomber

79

nst

 

 

 

 

Powrót do listy