Powrót do listy
1985 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Juniorzy młodsi / Juniorki młodsze - rocznik 1969 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Lech Sidor

70

WKT Mera Warszawa

1.

Karolina Czopek

70

SKS Nadwiślan Kraków

2.

Grzegorz Garczyński

70

AZS Poznań

2.

Katarzyna Nowak

69

MKT Łódź

3.

Mirosław Łesyszak

69

nst

3.

Anna Listowska

69

WKT Mera Warszawa

4.

Szymon Maćkowiak

69

KKS Goplania Inowrocław

4.

Magdalena Mróz

70

SKT Sopot

5.

Paweł Bobik

69

MOS Legnica

5.

Ida Laudańska

69

KS Stilon Gorzów

6.

Paweł Domański

70

CWKS Legia Warszawa

6.

Beata Niedziałek

69

WKT Mera Warszawa

7.

Wojciech Stawarz

70

MKS Mera Warszawa

7.

Renata Szela

69

GKS Górnik Wesoła

8-9.

Wojciech Listek

70

KS Górnik Zabrze

8.

Katarzyna Stankowska

70

AZS Poznań

 

Sebastian Januszek

69

GKS Górnik Wesoła

9.

Izabela Bukowska

70

KKT Energomontaż Wrocław

10.

Tomasz Kaczmarek

70

KS Tęcza Kielce

10.

Kinga Nowakowska

69

CWKS Legia Warszawa

Młodzicy / Młodziczki - rocznik 1971 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Artur Szostaczko

71

MOS Legnica

1.

Agata Werblińska

72

KKT Energomontaż Wrocław

2.

Bartłomiej Dąbrowski

72

TKS Budowlani Katowice

2.

Katarzyna Teodorowicz

72

KS Górnik Bytom

3.

Tomasz Lichoń

71

GKS Górnik Wesoła

3.

Małgorzata Listowska

73

KS Budowlani Olsztyn

4.

Marek Dobrosz

71

MOS Legnica

4.

Marcela Kowanda

72

GKS Katowice

5.

Dariusz Kowal

71

KKT Energomontaż Wrocław

5.

Agnieszka Ryś

71

GKS Górnik Wesoła

6.

Robert Wójcik

71

KKS Olsza Kraków

6.

Urszula Dota

71

GKS Olimpia Poznań

7.

Artur Kwiatkowski

72

AZS-AWF Wrocław

7.

Violetta Romaniak

71

MKS Aurum Złotoryja

8.

Wojciech Mazij

72

KS Górnik Bytom

8.

Maryla Madura

74

WKT Mera Warszawa

9.

Grzegorz Grygołowicz

72

AZS Olsztyn Kortowo

9.

Monika Ochnik

71

KS Budowlani Olsztyn

10.

Rafał Hładiak

72

AZS-AWF Wrocław

10.

Katarzyna Dądela

72

KS Piast Gliwice

Skrzaty / Skrzatki - rocznik 1973 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Adam Skrzypczak

74

MOS Legnica

1.

Małgorzata Listowska

73

KS Budowlani Olsztyn

2.

Marcin Kamrowski

73

SKT Sopot

2.

Maryla Madura

74

WKT Mera Warszawa

3.

Marek Sobel

74

KS Górnik Bytom

3.

Dagmara Mrozek

73

AZKS Arka Gdynia

4.

Janusz Siuda

74

KKS Bielsko-Biała

4.

Barbara Hładiak

73

AZS-AWF Wrocław

5.

Stanisław Ćwierz

73

KS Górnik Wieliczka

5.

Małgorzata Chmela

73

SKT Sopot

6.

Zdzisław Zagajewski

73

MOS Legnica

6.

Gabriela Niziołek

73

KS Chełmek

7.

Adam Górecki

73

LZS Pomorzanowice

7.

Barbara Kozyra

74

TKS Budowlani Katowice

8.

Rafał Paluch

74

KS Zagłębie Wałbrzych

8.

Agnieszka Dobrosz

74

AZS-AWF Wrocław

9.

Krzysztof Mrozowski

73

KS Zagłębie Wałbrzych

9.

Beata Bednarska

73

KS Zagłębie Wałbrzych

10.

Krzysztof Niestrój

73

GKS Katowice

10.

Joanna Michałowska

74

KS Górnik Bytom

Powrót do listy