Powrót do listy
1973 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Młodzicy / Młodziczki rocznik 1958 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Dariusz Kotulski

58

AZS Warszawa

1.

Judyta Słaboszewska

59

KS Gwardia Wrocław

2.

Włodzimierz Stefański

58

WKS Legia Warszawa

2.

Urszula Chmielnicka

58

MKS Varsovia Warszawa

3.

Michał Niemiec

59

AZS Warszawa

3.

Ewa Garlińska

59

KS Gwardia Wrocław

4.

Witold Osoliński

59

WKS Legia Warszawa

4.

Teresa Ćwierz

58

KS Górnik Wieliczka

5.

Marian Dziełacki

58

Varsovia Warszawa

5.

Beata Zajączkowska

59

WKS Legia Warszawa

6.

Maciej Zoga

58

SKS Nadwiślan Kraków

6.

Małgorzata Stokłosa

58

KS Czarni Żywiec

7-8.

Robert Brzozowski

58

KS Warszawianka

7.

Mariola Kobiałko

58

KS Sparta Szczecin

 

Stanisław Ditkowski

58

RKS Siemianowiczanka

8.

Elżbieta Raczyńska

58

MKT Łódź

9.

Krzysztof Trojanowski

58

KS Górnik Wieliczka

9.

Barbara Sikorska

59

SKS Nadwiślan Kraków

10.

Stanisław Górszczak

59

SKS Nadwiślan Kraków

10.

Katarzyna Manys

59

GKS Olimpia Poznań

Chłopcy/dziewczęta rocznik 1960 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Alfred Chrobok

60

Naprzód Rydułtowy

1.

Marzena Sieracka

60

KS Start Wisła Toruń

2.

Andrzej Jagielski

60

AZS Warszawa

2.

Gabriela Jarosz

60

KS Piast Gliwice

3.

Roman Dutka

60

Lumel Zielona Góra

3.

Maria Klemens

60

KS Start Wisła Toruń

4.

Grzegorz Klak

60

KS Lubuszanka

4.

Iwona Amerek

60

KS Warszawianka

5.

Marek Trojan

60

KS Piast Gliwice

5.

Dorota Dziekońska

61

Chemik Kędzierzyn

6.

Tomasz Garliński

61

KS Gwardia Wrocław

6.

Elżbieta Baranowska

60

Varsovia Warszawa

7.

Janusz Szczeciński

60

Górnik Świętochłowice

7.

Iwona Kuczyńska

61

KS Gwardia Wrocław

8.

Michał Gniewosz

60

KS Sparta Szczecin

8.

Małgorzata Wojtuś

60

Start Namysłów

9-10.

Zbigniew Gajda

60

Broń Radom

9-10.

Irena Jeżak

60

KKS Bielsko-Biała

 

Waldemar Sielski

60

KS Warszawianka

 

Ewa Świątek

61

MZKS Arka Gdynia

Chłopcy rocznik 1962 i młodsi (informacyjna)

1.

Tomasz Zbonikowski

62

KS Warszawianka

2.

Ireneusz Puchałka

62

KKS Bielsko Biała

3.

Gabriel Kilanowski

63

Dąbrowa Górnicza

4.

Paweł Warmuziński

62

Kuźnia Ustroń

5.

Piotr Benski

62

Górnik Bytom

Powrót do listy