Powrót do listy
1967 Kadeci i młodsi
< Zobacz poprzedniZobacz następny >

Młodzicy / Młodziczki rocznik 1952 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Janusz Gąsior

53

Piast Gliwice

1.

Klara Gieloch

52

Slavia Ruda Śląska

2.

Wojciech Krzyszkowski

52

MZKS Gdynia

2.

Jolanta Rozala

52

Warta Poznań

3.

Andrzej Krzyszkowski

52

MZKS Gdynia

3.

Maria Wojdała

52

Baildon Katowice

4.

Jan Nawrocki

52

SKT Sopot

4.

Regina Kozłowska

52

Polonia Bydgoszcz

5.

Wojciech Fibak

52

AZS Poznań

5.

Monika Banaszak

54

Sparta Szczecin

6.

Zbigniew Wiśniewski

52

Polonia Bydgoszcz

6.

Małgorzata Rejdych

57

Sparta Szczecin

7.

Stanisław Zbonikowski

52

Warszawianka

7.

Teresa Okoń

53

GKS Katowice

8.

Piotr Majster

53

Górnik Świętochłowice

8.

Ewa Bruchman

54

SKT Sopot

9.

Tomasz Płatos

53

Broń Radom

9.

Barbara Dyrda

53

Baildon Katowice

10.

Bronisław Durasiewicz

52

Broń Radom

10.

Wanda Rybarczyk

53

SKT Sopot

Młodzicy / Młodziczki rocznik 1954 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Andrzej Tyro

54

Baildon Katowice

1.

Monika Banaszak

54

Sparta Szczecin

2.

Krzysztof Kidoń

54

SKT Sopot

2.

Małgorzata Rejdych

57

Sparta Szczecin

3.

Jan Czauderna

54

KKS Bielsko-Biała

3.

Ewa Bruchman

54

SKT Sopot

4-5.

Bogdan Jaroń

54

Baildon Katowice

4.

Ewa Dyrda

55

Baildon Katowice

 

Tadeusz Marzec

54

Górnik Bytom

5.

Alicja Resich

54

Legia Warszawa

6.

Wojciech Wojciechowski

54

Okocim

6.

Żeberska

54

Gwardia Wrocław

7.

Romuald Szczepanik

54

SKT Sopot

7.

Elwira Kasprzak

55

Sparta Szczecin

8.

Jerzy Dobrzański

54

AKS Chorzów

8.

Daszkiewicz

54

Górnik Bytom

9-10.

Andrzej Chendyński

55

Sparta Szczecin

9.

Danuta Morel

54

Baildon Katowice

 

Grzegorz Gołaski

54

Grunwald Poznań

10.

Kamila Jednaka

56

AKS Chorzów

Młodzicy / Młodziczki rocznik 1956 i młodsi

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Adam Durasiewicz

56

Broń Radom

1.

 

 

 

2.

Kazimierz Gajda

56

Broń Radom

2.

 

 

 

3.

Stanisław Czauderna

57

KKS Bielsko-Biała

3.

 

 

 

4.

Zbigniew Chendyński

56

Sparta Szczecin

4.

 

 

 

5.

Ireneusz Ciszewski

56

Lumel Zielona Góra

5.

 

 

 

6.

Łukasz Kamiński

56

AZS Warszawa

6.

 

 

 

7.

Maciej Przybylski

56

Górnik Bytom

7.

 

 

 

8.

Tadeusz Klak

56

Lumel Zielona Góra

8.

 

 

 

9.

Tomasz Piątek

56

Warta Poznań

9.

 

 

 

10.

Adam Borowczyk

56

Agrykola Warszawa

10.

 

 

 


Powrót do listy